Petra Eliášová-Voláková po operaci varuje: V prsu jí našli nádor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Moderátorka Petra Eliáš-Voláková po operaci varuje: V prsu jí našli nádor!

Po zákroku nezapomněla poděkovat za péči.
Po zákroku nezapomněla poděkovat za péči. (M. Hykl, Instagram, Facebook)

Všechny vyděsila! Krásná moderátorka pořadu Sama doma Petra Eliáš-Voláková (46) totiž sdílela snímky z nemocnice, kde teprve před pár dny podstoupila zákrok.

Usměvavá moderátorka může mluvit o velkém štěstí. Nepodcenila totiž prevenci, a tak se včas přišlo na nezhoubný nádor, ze kterého by se v budoucnu mohla vyklubat zákeřná rakovina prsu. Za sebou má Voláková preventivní zákrok, který proběhl v pondělí ve Fakultní nemocnici Bulovka.

„Šla jsem na preventivní vyšetření, kde se našlo v jednom prsu ložisko. A biopsie určila, že se naštěstí jedná o nezhoubný fibroadenom, ale jediný typ, který lékaři operují, protože by se z toho mohla výhledově stát rakovina,“ svěřila manželka hokejisty Patrika Eliáše (48) Aha! s tím, že takto intimní věci není zvyklá na sociální síti sdílet, ale kvůli osvětě o prevenci udělala výjimku.

Patrik a Petra Eliášovi: Bývalá rosnička připomínala Sněhurku!

Video se připravuje ...

„Ode mě to bylo upozornění, že člověk na to musí dávat pozor, u mě se na to přišlo náhodou,“ šokovala moderátorka, která na preventivní vyšetření šla původně s úplně jiným nálezem v prsu, který se nakonec ukázal být v pořádku. Teď ještě Petra čeká na výsledky histologie. „Věřím, že vše bude v pořádku,“ dodala s nadějí.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.