To bylo o fous! Pagáčová se vyhnula pěkně ostré kulce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

To bylo o fous! Pagáčová se vyhnula pěkně ostré kulce

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová (Foto Aha! – David Kundrát)

Mělo to potenciál, ale provedení a herecké výkony poslaly primácký seriál do trezoru. Herečka Patricie Pagáčová (35) nyní přiznala, že kritika se mohla místo Emmy Smetana (36) snést na ni. Roli Elišky v seriálu Eliška a Damián nakonec odmítla a zpětně zhodnotila, co stálo za takovým neúspěchem.

Po bitvě každá generál, ale jako seriálová herečka má Patricie Pagáčová na přešlapy při natáčení zkrátka čuch. Možná dopředu tušila, jaké fiasko seriál Eliška a Damián bude, i když se jí příběh jako takový líbil. „Myslím, že je to trošku škoda, mělo to potenciál. Mohlo to být fajn, ale prostě se stalo pár věcí...“ začala s hodnocením Elišky a Damiána Pagáčová v pořadu EasyCast.

Emma Smetana: Doma mi už nic nepatří!

Video se připravuje ...

Seriál ale podle Patricie pohořel na některých detailech, které nakonec dílo FTV Prima poslaly k ledu. „Mělo to být hozeno více do pohádkova jako Kate a Leopold, z čehož oni trochu vycházeli. Myslím si, že to nemělo být úplně tak vážné, spíš víc jako pohádka a taky že na to nebylo dost času ani peněz,“ myslí si Patricie Pagáčová, která raději zakotvila v seriálech Jedna rodina a Ordinace v růžové zahradě 2.  Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.