Nejčernější můra baviče Šípa: Tragická smrt dcery | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nejčernější můra baviče Šípa: Tragická smrt dcery

Karel Šíp přiznal, že se se smrtí dcery nevyrovnal
Karel Šíp přiznal, že se se smrtí dcery nevyrovnal (Martin Hykl)

Patří k nejlepším bavičům současnosti, který svým humorem baví nejen diváky show Všechnopárty. Hluboko v srdci však nosí letitou bolest. V roce 2002 se Karel Šíp (79) musel vyrovnat s bolestnou ztrátou dcery Hany, která čerstvě po dovršení 20. roku života ukončila svůj život skokem z okna. 

„Osud Hany byl největší černá můra mého života,“ přiznává dodnes populární bavič. Ačkoli se s dcerou nikdy neviděl, její osud mu nebyl nikdy lhostejný. Svědomitě na ni léta přispíval. Tehdy dal přednost manželství, o existenci dcery, která se narodila devět měsíců po noci strávené s fanynkou, tak věděl jen on a jeho advokát.

Karel Šíp na pohřbu Josefa Aloise Náhlovského (†72): Emotivní slova o kamarádovi

Video se připravuje ...

„Byl jsem ženatý, měl jsem malého syna, a tak jsem ji odkázal na svého právníka, kterého po narození Hany kontaktovala,“ vysvětlil Šíp po letech deníku Blesk. „Bral jsem to jako trest za hřích svého mládí, nemělo se to stát, byla to moje vina,“ dodal. S dobrovolným odchodem své dcery ze světa se ale nikdy nevyrovnal, jak též přiznal v roce 2018.

Manželství se zpěvačkou Marcelou Holanovou (73) beztak nevydrželo, pár se rozváděl po 22 letech v roce 2004. Společnému synovi Karlovi je dnes už třiačtyřicet, podle zjištění magazínu Sedmička má být velmi úspěšným podnikatelem v oboru finančnictví. Šíp má ještě syna Jana (20) s partnerkou Ivou Havránkovou.

Zpověď manžela Křížkové: Nejtěžší bylo říct to dětem. A Šíp odpískal Všechnoparty

Video se připravuje ...Přečtěte si
defakto
10. 6. 2024 • 19:01

... ta holka mu byla hodně podobná . Mohl se s ní chlubit , jako se Gott chlubil svými dcerami. Všechno mohlo dopadnout jinak.
Ted je už na všechno pozdě !

ginkognito
10. 6. 2024 • 12:51

Víte co. Raději podobné bláboly nepište.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.