Preisse už neuvidíme: SMUTNÁ ZPRÁVA POTVRZENA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Preisse už neuvidíme: SMUTNÁ ZPRÁVA POTVRZENA

Jana Preissová a Viktor Preiss
Jana Preissová a Viktor Preiss (Foto Blesk - Martin Mithofer)

Že zpěvácí a herci občas přijdou s prohlášením o konci kariéry a pak se znovu někde vynoří, je vcelku běžné. Ne tak Viktor Preiss! Ten své rozhodnutí odejít definitivně do důchodu bere jako definitivní. 

„Divadlo už osm let nehraju a bude to tak i nadále. Diváci mě tedy opravdu nikde neuvidí," rezolutně prohlašuje Viktor Preiss, který se v hereckém důchodu rozhodně nenudí: „Vždy si něco najdu. Třeba dělám manuální práce. Hodně pracuji na zahradě a podobně. Skutečně se nenudím a vystačím si."

Martin Preiss po závislosti na alkoholu a prášcích:

Video se připravuje ...

„Myslím si, že padesát let u divadla téměř stačilo. Zvolil jsem klidnější období života a jsem docela spokojený. Nemám ani žádná natáčení u filmu, vůbec nic. Mám rád rozhlas. Líbí se mi čtení nějakých malých literárních úseků a jinak se v podstatě nikde neobjevuji," dodal sedmasedmdesátiletý "bývalý" umělec na webu PrahaIN.cz.

Martin Preiss se vrací na obrazovky! Řekl, co ho přivádí k šílenství!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
9. 6. 2024 • 10:12

Viktora Preisse mám ráda.Oceňuju na něm,že ví kdy ze scény odejít se slávou .Od něj by se měla učit Bohdalová a s prapodivným zviditelňováním se ukňučenýho Krampola.

Kulčiba Dávivá
8. 6. 2024 • 20:43

Tohoto herce mám fakt ráda. A o málokterém bych to mohla říci! Respektuji jeho rozhodnutí skončit, ale je mi to líto. Jeho hlas a herecký projev je pro mě velmi zajímavý, přitažlivý, cenný.

Václav Černý
8. 6. 2024 • 15:08

Autor článku je morbidní debil .

pjotri
8. 6. 2024 • 12:00

Viktora Preisse jsem nesnášel až do doby, kdy natočil "S čerty nejsou žerty". Od té doby je to "můj herec", oblíbenec. Jeho projev, talent, prostě vše je super. Viktorie, užívejte si zaslouženého odpočinku a HODNĚ ZDRAVÍ!! Petr

Uživatel_5436933
8. 6. 2024 • 09:57

p.Viktor Preiss je herec který bude vždy mít svým způsobem úctu diváků ať divadelních představení nebo filmu.Včetně rozhlasových her. p.Preiss děkuji vám a také vaší milované ženy Jany za všechny vaše divadelní představení, filmová a televizní představení včetně rozhlasových představení.👍😘💐🌹🥀🌺🌷

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.