Sofia Vergarová o kariéře: S mými prsy těžko můžu hrát vědkyni | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Sofia Vergarová o kariéře: S mými prsy těžko můžu hrát vědkyni

Sofía je nádherná žena a dobře si to uvědomuje.
Sofía je nádherná žena a dobře si to uvědomuje. (Foto Instagram.com)

Jedna z nejlépe placených hereček světa Sofía Vergarová (51) si v pořadu Kulatý stůl hereček časopisu Hollywood Reporter posteskla, že její původ a sošné tělo ji v kariéře k lecčemus předurčují.

„S mým silným kolumbijským přízvukem třeba nemůžu hrát astronautku,“ uvedla. Vždyť Hispánců do vesmírů NASA vyslala jen hrstku a ženy jen dvě, přímo z Kolumbie nikoho.... „No, a s tímhle zase těžko můžu představovat vědkyni!“ zmáčkla k sobě a pobaveně zahoupala svými monumentálními ňadry. Sexy tělo jí ale i tak víc přineslo než vzalo.

Seroš X: Griselda

Video se připravuje ...

„Moje obří prsa a tělo mi otevřely dveře, byly mým pasem do světa, když mi bylo dvace let a přišla jsem k filmu jako modelka, která neabsolvovala ani jednu lekci herectví,“ přiznává velmi otevřeně herečka proslulá jak seriálem Taková moderní rodinka (4 nominace na televizní cenu Emmy) anebo v poslední době jako nelítostná narkobaronka Griselda Blanco.

Zločinec i jedna z milionu: Sofía Vergara je Griselda

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.