Sofia Vergarová po operaci kolene radí: Spěte se svým doktorem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Sofia Vergarová po operaci kolene radí: Spěte se svým doktorem!

Sofía Vergara se v novém seriálu i svlékla.
Sofía Vergara se v novém seriálu i svlékla. (archiv Blesku, Netflix)

Americká herečka Sofia Vergara (51) nedávno příznivcům na sociálních sítích odhalila nohu v ortéze, protože byla na operaci kolene! Naštěstí se o »nemohoucí« hvězdu staral její nový přítel Justin Saliman, který je shodou náhod ortoped a chirurg.

Proto se také svlůdná Kolumbijka mohla svěřit s legračně míněnou radou spojenou s fotkou z ranní vizity, na níž se úsměvavý Saliman sklání nad její postelí: „Pokud vás někdy potká velká operace kolene, sežeňte si pohledného lékaře, který s vámi v noci bude spát!“ Není známo, z jakého důvodu Sofia zákrok podstoupila ani to, zda ji operoval přímo její Justin, s nímž randí od loňského října. 

Seroš X: Griselda

Video se připravuje ...

Linda Hamiltonová z Terminátora

Konec kariéry kvůli kyčli?! Zdravotní problémy trápí i další americkou herečku Lindu Hamiltonovou (67) alias Sáru Connorovou z kultovních akčňáků Terminátor. „Už několik let mě bolela kyčel. Byla jsem unavená,“ prozradila, jak se cítila v roce 2019 po natáčení filmu Terminátor: Temný osud. Nakonec však odchod do důchodu odložila, ale vybírá si už jen role, které podle jejích slov nebudou »zamotané a krvavé.«

Zločinec i jedna z milionu: Sofía Vergara je Griselda

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.