JLo a Ben Affleck zase spolu: Rande (jen?) kvůli dětem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

JLo a Ben Affleck zase spolu: Rande (jen?) kvůli dětem

Spolu, ale každý zvlášť.
Spolu, ale každý zvlášť. (Profimedia.cz)

Pro děti všechno. I přes šířící se zvěsti o blížícím se rozvodu hereckého páru Jennifer Lopezové (54) a Bena Afflecka 51) nepálí dvojice mosty úplně.

Chvíle usmíření ale nepřišla spontánně, masku normálnosti nahodili hlavně kvůli maturitní oslavě Benovy dcery Violet (18)! Na večírek dorazili spolu s hercovou maminkou Anne Boldtovou, vřelostí a vzájemnou láskou ale celebrity zrovna nezářily. Zvěsti o odloučení tak zůstávají nadále rozdmýchané. Pár stále bydlí každý jinde a na akci dorazili zvlášť.

Božská J.Lo. představuje Největší milostný příběh všech dob

Video se připravuje ...

Nestíhá její tempo?

Jedním ze zásadních problémů, kterým manželé čelí, je časově náročná kariéra herečky a zpěvačky. Zdroje blízké Affleckovi tvrdí, že už je z neskutečného tempa své ženy ztrhaný a takový život mu zásadně nevyhovuje.

Zkouší doma vařit

Lopezová pak naopak pro americký módní časopis prozradila, že se snaží hodně zpomalit a nejšťastnější je, když může doma uvařit své rodině jídlo a strávit s nimi klidné chvilky na zahradě. Snaží se snad manželství ještě zachránit?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.