Anife Vyskočilová: Kam zmizel její německý přítel? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Anife Vyskočilová: Kam zmizel její německý přítel?

Anife Vyskočilová se svým přítelem.
Anife Vyskočilová se svým přítelem.  (Facebook)

„Mám muže, ale teď je zrovna v Africe, protože pracovně hodně cestuje," okomentovala Anife Vyskočilová vztah na dálku s Němcem Jensenem Wurfem. A co nejraději dělá, když je doma sama?

„Zajdu do kina s kamarádkou, napustím si vanu a relaxuji, jdu na procházku do lesa... Dám si k jídlu to, co chci já, a neřeším, že přijde můj muž a musím dělat večeři a dělat mu super ženu. Ženy, co nemají ty muže, vypadají vždy lépe než ty, co muže mají," odkryvá Anife Vyskočilová soukromí na iDnes.cz. 

Anife Vyskočilová oslavila 50! V den narozenin si nechala odstranit knírek

Video se připravuje ...

„Moje babička s mým dědou žili tak, že ona měla svůj domeček v kopci a děda měl dole velký dům. Babička byla s dědou vždycky třeba týden u něj v jeho velkém baráku, a když si od sebe chtěli odpočinout, ona si šla nahoru k sobě a byla zase chvíli tam ve svém domečku. Žili si takhle nádherně celý svůj život. Já to takhle také praktikuji se svým posledním mužem a jsem velice spokojená," prozradila recept na spokojený vztah temperamentní Bulharka tureckého původu.

Čtyřikrát rozvedený Vyskočil: Nejlepší vztah mám s Anife

Video se připravuje ...Přečtěte si
Chocho Loušek
20. 5. 2024 • 22:40

Má recht.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.