Mrazivé svědectví o smrti Bartošové: Všechno kvůli Arturovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Mrazivé svědectví o smrti Bartošové: Všechno kvůli Arturovi

Iveta Bartošová s Dádou Patrasovou a synem Arturem
Iveta Bartošová s Dádou Patrasovou a synem Arturem (Archiv Blesku)

I deset let po smrti Ivety Bartošové (†48) zaznívají názory, že česká popová scéna přišla o nenahraditelný talent. Řada známých tváří, které Ivetu znali osobně, se pak shoduje na jediném - mohla žít, jen potřebovala pomoc, které se jí nedostalo. Podle zpěváka Bohuše Matuše (50) stačilo prý málo - zůstat s Arturem. 

Stres, léky, deprese, alkohol. Nová série Ivety nabízí zákulisní pohled do nepříliě šťastného života zpěvačky. Nad vodou ji držel léta syn, pro kterého doslova dýchala. Vzhledem k vrtkavému zdravotnímu stavu, ve kterém se odrážely všechny stíny slávy a mediální tlak s ní spojený, o Artura nakonec přišla. Od té doby se její stav jen horšil...

Macura Krajčo a Rychtář Prachař: Podívejte se na trailer ke 3. řadě Ivety!

Video se připravuje ...

„Těžko jinak říci, co za tím jejím koncem všechno bylo. Podle mě vše docela šlo do doby, než jí vzali Artura. Tam se to pak rozjelo. Protože jak mámě vezmete dítě, tak je to konečná,“ míní Bohuš Matuš. S Ivetou se znal velmi dobře, v jeho očích byla velký profesionál, který mu ochotně pomáhal na začátku kariéry. Zábavě "slavných" se s díky vyhýbala. „Co si vybavuji, tak Iveta pobyla vždy jen chvilku a pak spěchala domů. Byly to divoké mejdany, ale nepamatuju si, že by se toho Iveta nějak aktivně zúčastnila,“ cituje dále Matuše deník eXtra.cz.

Sám je jejím tragickým osudem stále zarmoucen, na zpěvačku vzpomíná s láskou a vděkem za to, co pro něj udělala. „Iveta byla hodná, působila jako princezna. A překrásně zpívala. Byla na mě strašně milá, vzala mě na turné, brala mě i na akce. Chovala se ke mně hezky. Bylo to moc fajn, že mě takhle jako začínajícího zpěváka brala pod křídla,“ podotkl. 

Felix Slováček na křtu knihy Iveta

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.