České krásky na Den Matek: Ukázali děti i své maminky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

České krásky na Den Matek: Ukázali děti i své maminky!

Iva Kubelková s dcerami Natálií a Karolínou
Iva Kubelková s dcerami Natálií a Karolínou (Foto Instagram.com)

Druhou květnovou neděli mají svátek všechny maminky světa. Nejinak tomu bylo letos u známých osobností, které se pochlubily nejen svými potomky, ale také milovanými maminkami!

Zorka Hejdová (33): Díky za vše!

Nádherný vzpomínkový snímek s mámou a sestrou sdílela na sociální sítě i bývalá moderátorka Snídaně s Novou. „Mami, děkuju ti za vše! Miluju tě,“ vyznala se veřejně maminka tříletého Nikolase, kterého má s manželem, moderátorem Mírou Hejdou (40).

Iva Kubelková (47): Čas je jako voda

„Být mámou je dar! Čas utíká jako voda, kterou v dlani dlouho neudržíte,“ napsala Iva Kubelková k fotce se svými dcerami Natálií (19) a Karolínou (15). Přestože jsou každá jiná, jedno mají společné určitě – obě zdědily výjimečnou krásu po své mámě.

Mariana Prachařová (30): Nejlepší kamarádky

Mariana a její máma Dana Batulková (66) jsou nejen máma s dcerou, ale také nejlepší kamarádky, které spolu procestovaly půl světa. „Všechno nejkrásnější všem ženám! Jste hrdinky a máte můj obdiv. A ten největší má ta moje,“ přiznala influencerka.

Michaela Badinková (45): Krásná sedmdesátka

„Letos oslavila moje úžasná maminka krásnou sedmdesátku,“ pochlubila se bývalá hvězda seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. „Děkuji za tvou péči a bezmeznou lásku, kterou mě hýčkáš celý život. Jsi moje bohyně a vždycky budeš,“ vzkázala.

Iva Kubelková: Udílí rady svému tanečníkovi!

Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová (57): Ať jsme spolu!

Přestože to s autistickou dcerou Marinou (22) nemá vždy jednoduché, bere to herečka s humorem. „Ať je nám pořád tak hezky, ať nic nerozflákáš, na pět minut odložíš mobil, ať nechceš jít na kolotoč, vyčistíš si bez keců zuby, a hlavně ať jsme spolu!“ vzkázala.

Dana Morávková (52): Gratulace od syna

Už to není žádné dítě, ale chlap! Řeč je o jediném synovi herečky Dany Morávkové a skladatele Petra Maláska (59). Své mámě popřál Petr (26) veřejně všechno nejlepší a ona nezapomněla ani na všechny ostatní mámy: „Všem maminkám přeji krásný sváteční den!“

Alice Bendová (50): Na gymnastice

Den matek strávila herečka a moderátorka se všemi svými milovanými ženami. S maminkou totiž vyrazila fandit své dceři Alici na mistrovství republiky v gymnastice, které se dívka závodně věnuje. „Mamičko moje milovaná, miluju tě,“ nezapomněla ovšem vzkázat.

Tereza Ramba (34): Ženy bez dětí

To, že být mámou je dar, si uvědomuje i hvězda filmových Bobulí a především dvojnásobná máma. „Dnes myslím i na všechny ženy, které miminko nebo děťátko ztratily, na všechny ženy, které miminka mít nemohou nebo z jakýchkoli důvodů mít nechtějí,“ přiznala.

Jitka Boho (32): Pronikavé oči

Už víme, po kom má zpívající modelka nebezpečně pronikavé oči! I „Děkuji své mamince, že je stále mou největší oporou v životě, a doufám, že budu taková silná žena i pro své děti,“ vzkázala Boho, která má sama osmiletou Rosálii a ročního Tadeáše.

Překvapení v ShowTime! Přání Ivě Kubelkové a slzy v živém vysílání

Video se připravuje ...Přečtěte si
Květa Korchová
14. 5. 2024 • 12:01

Pane Bože, kolik plastu již v obličeji mají dcery Ivy Kubelkové? Vždyť jsou ještě mladé a již vypadají jako barbíny!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.