Suri Cruiseová se dnes stává dospělou: Osmnáctiny bez táty Toma | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Suri Cruiseová se dnes stává dospělou: Osmnáctiny bez táty Toma

Suri Cruise slavila patnáctiny
Suri Cruise slavila patnáctiny (Profimedia)

Suri Cruiseová dnes dosáhne plnoletosti, rodinná oslava ale není pravděpodobná. Důvod? Angažovanost slavného otce, Toma Cruise (61), ve scientologické církvi. Je to jeden z hlavních důvodů, proč se s dcerou od roku 2012 (to existuje poslední foto) jedinkrát neviděl!

Suri již před lety zvolila životní cestu mimo svět médií, na které ji provází matka, hvězda devadesátkového seriálu Dawsonův svět, Katie Holmesová (45). Pro otce a jeho kontroverzní hnutí není, jak se zdá, v jejím životě místo. Co se týče budoucnosti, bývalý mluvčí scientologů Mike Rinder má jasno: „Suri není scientoložka a nikdy nebude...“ To naznačuje trvalé odloučení od otce, který je naopak považován za jednu z nejmocnějších postav podivné sekty. I když není jasné, jak teenagerka se svou nově nabytou plnoletostí naloží, příkladu hvězdy filmů Top Gun a série Mission: Impossible následovat nebude...

Američtí filmoví producenti ocenili Toma Cruise za celoživotní dílo

Video se připravuje ...

Dospělá, ale ne plnoletá...

Byť se i v USA oficiálně stává Surti dnem 18. narozenin dospělou (smí např. volit), není ještě plnoletá. V baru si tak až do 21 let neobjedná žádný alkoholický drink a ani nebude mít povolen vstup do některých klubů.Přečtěte si
AHel
18. 4. 2024 • 18:59

TUto věci bych hned uzákonila i u nás. Že si nesmí 18 leté děti dám v baru drink....a pak že je ˇÁmerika svobodnou zemí, sešněrováni jsou pravidly jak roztrhané tričko!!!!! U nás chlastají už 8 leté děti pivo, otcové jim ho nabízí..... katastrofa.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.