SPADLA KLEC! Harry a Meghan ostře proti dezinformacím | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

SPADLA KLEC! Harry a Meghan ostře proti dezinformacím

Harry a Meghan
Harry a Meghan (Profimedia, Twitter)

Princ Harry (39) a jeho manželka vévodkyně Meghan (42) se hodlají zapojit do prezidentských voleb v USA. Spojili síly s kritikem Donalda Trumpa Milesem Taylorem a plánují Američany upozorňovat na případné předvolební dezinformace.

O šíření podobné osvěty se manželé snažili už v minulosti a zdá se, že ani tehdejší kritika amerických občanů je neodradila. Roku 2020 v prezidentských volbách podporovali Joa Bidena (81), za což si je podali nejen Republikáni, ale i obyčejní občané. Tehdy označili Harryho za nechtěného britského prince, který se montuje do jejich americké politiky. Nejmladší syn princezny Diany (†36) se ale oklepal a chystá se voličům radit znovu.

Trump rozjel odvetu. Absolonové zneužili hlas. A Martínek poletí na operaci

Video se připravuje ...

Společně s manželkou Meghan provozují nadaci Archewell Foundation a zapojili se do speciální kampaně, která má Američany varovat před klamavými informacemi, které mohou být vytvořeny například umělou inteligencí. Jednat se má především o upravené fotografie a videa, jak uvádí web Expres.cz. Sussexovi spojili síly s mnoha hollywoodskými hvězdami a jejich hlavním koordinátorem bude Miles Taylor, který v minulosti fungoval jako náčelník štábu ministerstva pro vnitřní bezpečnost. I on měl kdysi spadeno na Donalda Trumpa a dokonce o něm napsal článek v New York Times, který nebyl příliš lichotivý. Naopak poukazoval na to, jaké nebezpečí Trump pro Ameriku představuje.

Dopis zní jasně, jak to se Středulou dopadne? A zdroje mluví o návratu Harryho do paláce

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.