Dcera Emmanuela Macrona: Matčin zakázaný vztah mi ubližoval | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dcera Emmanuela Macrona: Matčin zakázaný vztah mi ubližoval

Emmanuela její slova určitě zabolí.
Emmanuela její slova určitě zabolí. (Foto Profimedia.cz, ČTK/AP)

Francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (46) nečekají lehké dny. Jeho nevlastní dcera Tiphaine Auzièreová (40) totiž – vůbec poprvé – promluvila o profláklém poměru, který Macron navázal s její matkou a jeho současnou manželkou Brigitte (70).

Nynějšímu francouzskému prezidentovi bylo pouhých 15 let, když se seznámil s Brigitte, učitelkou, která byla o 24 let starší než on. Sblížili se při studování divadelní hry... Aby jeho rodiče zabránili skandálu, poslali ho do jiné školy v Paříži. Ani to Emmanuelovi ale nezabránilo v tom, aby vztah s vdanou Brigitte udržoval dál. Ona už přitom měla s bankéřem André-Louisem Auzièrem (†68) tři děti – Laurence (tehdy 17), Sebastiana (tehdy 19) a právě Tiphaine.

Emmanuel Macron na koncertě Eltona Johna v době, kdy po celé Francii zuří nepokoje

Video se připravuje ...

„Bylo mi kolem 15 let. Emmanuel, podobně starý jako já, u nás doma často zvonil a začaly se šířit fámy. Žili jsme v malém provinčním městě, kde každý o všem věděl. Nebyla to ještě éra sociálních sítí, ale klevety běžely rychle a na nás, děti, měly velký dopad,“ vzpomíná. „Útoky, pomluvy... Ubližovalo mi to. Hodně jsem se naučila o lidské povaze,“ dodává hořce. Navzdory všemu s oběma muži nakonec vycházela. „Měla jsem dva velmi dobré tatínky,“ říká vystudovaná právnička, která už je dnes sama provdaná a vychovává dvě ratolesti.

Americký prezident Joe Biden a francouzský prezident Emmanuel Macron při ochodu z restaurace ve Washingtnu.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.