»Hodný bankéř« Měcháček: Lázeňské čurání na schody! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

»Hodný bankéř« Měcháček: Lázeňské čurání na schody!

Dáma se nakonec vysmekla.
Dáma se nakonec vysmekla.  (Foto Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek)

Tak tohle byla jízda! Hodný bankéř ze známé televizní reklamy Tomáš Měcháček (44) podnikl v noci na neděli tah potemnělým lázeňským městem. Viditelně si před ním dal něco dobrého k pití a pak si to šněroval po kolonádě u hotelu Pupp.

Během svých toulek potkal evidentně jednu ze svých známých, ke které byl vysoce kontaktní. K mladé brunetce se tulil, držel ji za ruku či okolo krku a pak se s ní i přetahoval. Vypadalo to, jako by ji lákal, aby šla s ním – na párty, či do hotelu? Ona dáma se ale v jednu chvíli Měcháčkovi vysmekla a šla si svojí cestou. Tomáš se pak vydal jiným směrem, do kopců mezi hotely a penziony.

Hodný bankéř Tomáš Měcháček: Na otázky o lžích měl jasnou odpověď!

Video se připravuje ...

A pak to na něj přišlo! Přemíra tekutin způsobila, že se prostě musel vyčurat. Potřebu vykonal u schodů... Následně pokračoval v toulkách městem, které skončily na hotelu. Měcháček donedávna mluvil o tom, že má přítelkyni. O partnerce, s níž má dceru Matyldu (2), ale v poslední době nepadlo z jeho úst ani slovo. Z předešlých vztahů má ještě Tomáš syny Nikitu (18) a Mikoláše (3).

Ewan McGregor mluví na festivalu o tom, jak pouštěl dětem záchodovou scénu z Trainspottingu a co pro něj znamená Danny Boyle

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.