Velká změna u Dary Rolins: Kvůli Nedvědovi to ale není | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 26. září 2023

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Velká změna u Dary Rolins: Kvůli Nedvědovi to ale není

Dara Rolins prý významně změnila styl
Dara Rolins prý významně změnila styl (archiv Blesku)

Vztah s fotbalovou legendou, Pavlem Nedvědem (50), Daře nepochybně prospívá po všech stránkách. Zpěvačka je na vrcholu své kariéry, má za sebou velkolepý koncert hodný světového měřítka a štěstí by mohla rozdávat. Někteří si začali všímat i změny image, kdy měla v poslední době nahradit ležérní styl za prudkou eleganci inspirovanou Turínem. Kvůli její velké lásce to prý ale není. 

„Já vím, že mě hodně z vás vidí raději elegantní a mnozí se radují z toho, že se na mém novém stylu podepsaly návštěvy Itálie. Tak vás musím zklamat. Můj vkus a styl se už několik let nijak významně nezměnil a ani se to do budoucna nestane,“ podělila se Dara na Instagramu v reakci na přehršel komentářů, které hodnotily její „nové já“. 

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...

„Vždy budu povětšinou oblečená jako chlapec. V teplácích nebo v širokých džínách, tílkách, velkých tričkách a mikinách, pro někoho prý v tom, co nepřísluší mému statusu ani věku. Obléct se žensky, elegantně a sexy podle toho, jestli si to moje nálada žádá, jsem vždy uměla,“ cituje ji dále server TN.cz. 

„Občas se směju při komentářích všech těch odborníků na Daru, jak se radují, když si obléknu něco 'slušného'. Prý je konečně vidět, že mi Itálie prospívá. Nebo se prý mám začít oblékat jako dospělá žena, na úrovni atd. Tak já jen vzkazuji všem ženám, které to mají stejně jako já: Je jedno, jak vás chtějí vidět lidi kolem, buďte vždy sama sebou. Občas uličnice, občas femme fatale, občas puberťák, občas sexy diva. Na jehlách, v teniskách, s výstřihem nebo v roláku,“ dala radu na závěr. 

Dara Rolins: Proč se převlékla za Gotta? A jak se jí zpívalo s Charlottkou?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.