Princezna Charlotte slaví už 8. narozeniny: ÚSMĚV MÁ PO TÁTOVI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Princezna Charlotte slaví už 8. narozeniny: ÚSMĚV MÁ PO TÁTOVI

Princezna Charlotte slaví osmé narozeniny
Princezna Charlotte slaví osmé narozeniny (Archiv)

Ku příležitosti 8. narozenin roztomilé dcerky Charlotte udělali princ (40) a princezna z Walesu (41) radost fanouškům a na Instagramu zveřejnili její nové fotografie. Holčička objímá rodinnou kokršpanělku Orlu.

A fanoušci nešetří chválou: „Je tak rozkošná! V její tváři můžete vidět oba její rodiče,“ píší. Dominuje však názor, že úsměv rozhodně zdědila po otci. „Nádherná. Doufám, že si svůj den pořádně užila,“ komentoval jiný. Snímek tentokrát nepořídila máma Kate, ale fotografka Millie Pilkingtonová, která minulý měsíc zvěčnila také nejmladšího prince Louise, když měl 5. narozeniny.

Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi

Video se připravuje ...

Svetřík ve slevě

Ačkoliv má princezna Kate přístup k mnoha světovým návrhářům, svou dcerku oblékla do svetříku, který si může pořídit každý. Prodává ho internetový obchod Boden. Původní cena byla 1200 korun, nyní je ve slevě k mání za téměř 840 Kč. Věřte však, že bude brzy vyprodaný – takový efekt obvykle fotky královských dítek vyvolávají.

Atentátník chtěl zabít krále Karla!

Karel III. (74) ještě nemá po korunovaci a už na něj páchají atentát! Při zkoušce na tuto událost hodil muž zásobníky plné nábojů do brokovnice na pozemky Buckinghamského paláce. „Zabiju krále!“ křičel dle očitého svědka. Policie muže zadržela a provedla kontrolovanou explozi nebezpečných předmětů. Zároveň uvedla, že jde o čin duševně chorého jedince, nikoli terorismus. Karel III. ani jeho choť Camilla (75) navíc v té době v paláci vůbec nebyli...

Expert Forejt a scénář korunovace Karla III.: Co nesmí nikdo vidět? Kdo Camille zakázal korunu? A o trapasech!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.