Töpfer nikdy neviděl Četnické humoresky! Heřmánek jeho roli odmítl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Töpfer nikdy neviděl Četnické humoresky! Heřmánek jeho roli odmítl

Töpfer původně Arazíma hrát neměl
Töpfer původně Arazíma hrát neměl (archiv)

Seriál o četnících patří bezesporu mezi naše neoblíbenější. Ač si divák po letech repríz a mnoha rozhovorů tvůrců a hlavních aktérů může myslet, že ví o projektu všechno, tak se sakra mýlí. Třeba takový Tomáš Töpfer (72) neshlédl Četnické humoresky dosud ani jednou! Proč?

„Dívat se sám na sebe a na výsledek své práce, to jsem nikdy nedělal, takže jsem to neudělal ani u Četnických humoresek,“ práskl na sebe Tomáš Töpfer v televizi. Roli vrchního strážmistra Karla Arazíma přitom původně vůbec neměl hrát on, nýbrž jeho kolega Karel Heřmánek (75)! 

Töpfer na pietě za Kuberu bavil sál anekdotou o černé kávě

Video se připravuje ...

Toho si režisér Antonín Moskalyk (†75) vyhlédl už ve svém dalším seriálu s názvem Dobrodružství kriminalistiky. Zde Heřmánek coby prvorepublikový četník se zájmem o mechanoskopii pátral po zručném kasaři. Jenže vyhlédnutý herec nakonec z natáčení na Moravě vycouval, protože začal v Praze provozovat vlastní divadlo.

Ladislav Frej se ostře postavil pro Tomáši Töpferovi

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.