Alois Švehlík (83) po natáčení Docenta: KOLAPS DÝCHÁNÍ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Alois Švehlík (83) po natáčení Docenta: KOLAPS DÝCHÁNÍ!

Dusí se a nemůže dýchat.
Dusí se a nemůže dýchat. (ČT)

Hrál to tak přesvědčivě, až i režisér seriálu Docent Jiří Strach (49) skoro vypnul kameru. Podle informací Aha! bohužel Mistr Alois Švehlík (83) neskončil v nemocnici jen coby táta seriálového docenta Stehlíka. Problémy s dýcháním měl nedávno i ve skutečném životě. I tady musela přijet záchranka.

„Myslíš, že to nepoznám, že si nevážíš, že ses dostal až na vraždy? Moula seš, hloupej...“ rozčílil se v druhém díle Docenta Švehlík na svého seriálového syna, ale výčitku už nedokončil. S infarktem se skácel pod stůl. Herec Ivan Trojan (58) alias docent Stehlík ho proto nechal rychle převést do nemocnice. Bohužel, podobně dramatickou scénu měl zažít herec i v soukromí.

Seroš X: Docent

Video se připravuje ...

KYSLÍKOVÁ MASKA

Dle informací Aha! ho před 14 dny z jeho bydlišti v pražských Košířích taky museli odvézt do nemocnice. „Přijela pro něj sanitka, dali mu kyslíkovou masku a naložili ho,“ prozradil deníku Aha! člověk z hercova okolí. Ani po návratu domů není údajně zcela zdráv a špatně se mu dýchá. „Potkala jsem ho před domem a po pár krocích byl zadýchaný,“ potvrdila Aha! žena ze sousedství.

SLABŠÍ HLAS

Švehlíkův charismatický chraplák není sice už to, co býval, režisér Jiří Strach v tom ale problém nevidí. „Panu Švehlíkovi slouží hlas skvěle. Což herecky dokazuje právě v Docentovi. Nebo lze snad zahrát líp starého muže postiženého chronickou srdeční chorobou?“ okomentoval natáčení pro Aha!. „Infarkt myokardu vystřihl před kamerou tak, že jsem se při ostré klapce skoro lekl, jestli ho ta mrtvice netrefila doopravdy,“ zavzpomínal na dramatické chvíle před kamerou a nešetřil chválou. „Jo, takhle vypadá vyzrálé zkušené herectví,“ dodal obdivně.

Seriálové novinky v první polovině tohoto roku

Video se připravuje ...

Při natáčení byl v pořádku

Režisér Jiří Strach potvrdil, že během příprav Docenta byl herec naprosto v pořádku. „Pan Švehlík měl během natáčení dobrou náladu a nikoli zdravotní problémy. Obsadím ho kdykoli, když bude mít chuť si u mě zahrát, Lojza je skvělej chlap!“ podotkl Strach. Diváci Docenta věří, že ho nechal hrát i v posledním díle minisérie. „Jen doufám, že Strach nenechá pana Stehlíka staršího umřít. Vždy nechá zabít mé oblíbence,“ okomentovala minisérii jedna z fanynek. Jak to dopadne, sledujte v neděli 19. února od 20.10 hod.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.