Návrat legendy na obrazovky: Dvě role za 20 let! Z holčičky je Cirkulka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Návrat legendy na obrazovky: Dvě role za 20 let! Z holčičky je Cirkulka

Sandra se vrací do reklamy na Kofolu
Sandra se vrací do reklamy na Kofolu (instagram.com, ara)

Co by to byl za sváteční čas, kdyby se v televizi neobjevila nejslavnější česká vánoční reklama? Zlaté prasátko od Kofoly nám ovšem letos připravilo další překvapení.

Roztomilá holčička se po 20 letech vrací a natočila reklamu úplně novou. Sandru Flemrovou (23) uvidíme jako tvář Cirkulky. „S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ‚Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím‘ přišel úplně přirozeně,“ vysvětlil Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko. Sandru podle něj koncept Cirkulky zaujal, proto s nabídkou znovu účinkovat v reklamě bez váhání souhlasila.

Hraje i příroda

Reklama se natáčela na Slovensku poblíž Záhoří. Pro Sandru, která pracuje jako sestřička v zubní ambulanci, to byl náročný den. Ale jak sama říká, bude na něj dlouho vzpomínat. „Miluju přírodu a čas strávený v krásné slovenské krajině byl pro mne nabíjející. Všichni lidé na place byli neskutečně milí. V průběhu toho dne jsem zažila snad všechny emoce,“ řekl o natáčení Sandra.

Koulovačka se štábem

Na natáčení původní reklamy má Sandra stále milé vzpomínky. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života,“ svěřila se plzeňskému deníku.cz Flemrová.

Kde se vzalo prasátko?

Zlaté prasátko je česká vánoční pověra, která vznikla už ve středověku. Podle ní je zlaté prasátko vidina přislíbená za neporušený předvánoční půst. Podle pověry každý, kdo celý den až do štědrovečerní večeře nebude jíst maso, uvidí zlaté prasátko. Proto se během dne podávají obvykle bezmasá jídla jako je např. staročeský kuba.Přečtěte si
jity
10. 12. 2022 • 12:44

Reklama to byla pěkná, ale už je dost ohraná. Mohli by ji dát do trezoru.

bursik
10. 12. 2022 • 06:35

Nejkrásnější reklama vůbec! Milá a s pointou Ostatní byvaji stupidní a nedá se to ani vydržet!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.