Herec Leoš Noha čekal několik let na nové srdce: Zázračné uzdravení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Herec Leoš Noha čekal několik let na nové srdce: Zázračné uzdravení!

Leoš Noha
Leoš Noha (Foto Aha! – Mária Rušinová, ara)

Stal se zázrak? Leoš Noha (54) alias šišlající Áda Větvička z Okresního přeboru čekal několik let na nové srdce. To jeho mu totiž pracovalo jen na 20 procent. Teď už ho ale nepotřebuje!

K překvapení všech i jeho samotného už operace není nutná. Za vším prý vězí změna životního stylu. „Myslím, že za tím stojí to, že jsem odešel z divadla, i přímo můj doktor mi to doporučil. Prostě celkově zvolnit,“ svěřil deníku Aha! herec, který žije s voperovaným defibrilátorem. „Divadlo je potenciální stres, a hlavně se tam člověk přece jen nevyhne tomu baru a alkoholu,“ přiznal Leoš, jemuž nebyl v minulosti cizí právě alkohol a také drogy. „Když člověk není v divadle, tak tam nemá ani ty kumpány, kteří mi samozřejmě chybí. Ale zase na druhou stranu, když se pak člověk zdravotně a morálně zvedne, tak zjistí, že asi dělá dobře,“ konstatoval Noha. Nyní je dle svých slov spokojený jak v pracovním, tak osobním životě. „Divadlo mi vůbec nechybí, takže proč bych dělal něco, co mi nechybí,“ dodal veterinář z Okresního přeboru.

Dohady o stavu Putina sílí! Šokující milost Zemana na stole. A Noha čeká na nové srdce

Video se připravuje ...

Nová role v seriálu

Od 2. ledna mohou diváci ČT vidět Nohu jako policajta v nové řadě seriálu Místo zločinu České Budějovice. „Lidi se můžou podívat, jak jsem udržel míru debility, na jakou jsou u mě zvyklí,“ prohlásil komik. „Hraje to tak dobře, aby to nakonec nevypadalo, že je opravdovej debil,“ komentoval režisér Jan Hřebejk (55). „Já to ale chvílema nehrál,“ přiznal Leoš se smíchem.

Z technika hvězdou

Leoš pracoval několik let jako osvětlovač v Činoherním studiu v Ústí nad Labem a právě tam začal hrát první malé role. Měl v nich takový úspěch, že už po dvou letech dostal herecké angažmá. V letech 2005 až 2019 byl dokonce členem prestižního Divadla Na zábradlí. „Jak já vždycky s oblibou říkám – kvalita se prosadí sama,“ glosoval herec s humorem sobě vlastním.

Jakub Kohák o natáčení komedie Láska na špičkách: Kolegovi volal záchranku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.