Přelomový zvrat u Sandevy a Prachaře: Sara se rozplývala blahem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Přelomový zvrat u Sandevy a Prachaře: Sara se rozplývala blahem!

Jakub a Sara jsou stále zamilovaní
Jakub a Sara jsou stále zamilovaní (Instagram, CNC)

Na den premiéry divadelní hry Okupace herečka Sara Sandeva (25) jen tak nezapomene. Další herecký milník makedonské krásky si nemohli nechat ujít rodiče ani její partner, herec a moderátor Jakub Prachař (39). Ten opět potvrdil skutečnost, že jejich láska jen kvete!

Jejich vztah se nemůže vyvíjet lépe. Na premiéru očekávané hry Okupace dorazil Jakub Prachař spolu s rodinou své partnerky a z bylo znát, že ho tatínek, maminka i bratr již dávno přijali mezi sebe. Dobrá nálada mezi zmíněnými panovala během celého večera a po konci představení společně čekali na hvězdu nové hry.

Herečka Sara Sandeva: Festival byla jen rychlovka!

Video se připravuje ...

Podle informací webu Expres herečka po návratu do civilu ihned vletěla do Prachařovy náruče a sdílela s ním radost z povedené premiéry. Samotné představení ostatně Jakub ocenil již během děkovačky, kdy své milé nechal na jeviště poslat velkou kytici a nešetřil hlasitým upřímným potleskem. O tom, že jde o osudovou lásku, nemůže být pochyb. A fakt, že vedle Sařiny rodiny vystupoval Jakub velmi přirozeně, tato slova jen podporují.

Sara Sandeva pro časopis Dieta: Balkán je úplně jiný, jsem vychována úplně jinak než Češi

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.