Klusův pokus o záchranu vztahu! Tamařino rázné NE mění plány | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Klusův pokus o záchranu vztahu! Tamařino rázné NE mění plány

Tomáš Klus s manželkou Tamarou
Tomáš Klus s manželkou Tamarou (Instagram)

Zvěsti o krizi manželů Klusových zdárně obrážejí republiku. Pár na to zareagoval po svém a zveřejnil plány na obnovu svatebního slibu. Od té doby se také manželé chlubí společnými aktivitami. S jednou má Tomáš (36) ale útrum!

„Naše děti měly přes léto úplně zaplněné diáře. Takže jsme měli dost času pro sebe, což je, myslím si, v rámci rodiny a harmonie hodně důležité. Samozřejmě jsme s dětmi rádi, ale zároveň jsme taky hodně rádi bez dětí. Potřebujeme prostě taky jeden druhého jenom pro sebe,“ prozradil v rozhovoru pro Super Klus recept na rodinné štěstí. 

Prostor KVIFF X: Rozhovor s Tomášem Klusem

Video se připravuje ...

„Byli jsme se podívat v divadle, v kině a na koncertě. K tomu, abychom začali hrát tenis, mě Tamara nahání už dlouho. Já jsem vždycky měl radši squash, protože mi přišel rychlejší. Takže teď jsme někde na pomezí a probíhá diskuse, co je teda pro nás vhodnější. Jenže asi tři koncerty zpátky jsem na sobě pocítil věk. Rozbolelo mě koleno, když jsem seskočil z pódia, a hůř se mi to hojilo. Takže si myslím, že nakonec se přikloníme k tenisu,“ přiblížil také, jak tráví volný čas s manželkou. Ačkoli je jinak Tamara pro každou srandu, v jednom se s Tomášem neshodnou!

„Tak to bylo naposledy, co tam jsem v téhle sezóně!“ řekla Tamara podle slov Tomáše poté, co vylezla z otužovacího jezírka. Tomáš tak zůstane na svou zálibu sám!

Tomáš Klus na MFF KV: Uvede svůj nový muzikál! Použil do něj všechny žánry!

Video se připravuje ...Přečtěte si
František Zika
22. 9. 2022 • 05:04

Úplně trapný článek s nesmyslným nadpisem, jen aby se něco o vyvoleném šaškovi napsalo, že!?

kuropatka
21. 9. 2022 • 04:52

Mobil si píše co chce debil

kuropatka
21. 9. 2022 • 04:51

To musí být ale různé NE Které je slyšet i tady v Lesonicích Holt se nedá nic dělat holení!

Moran
20. 9. 2022 • 20:37

Já když vidím Tamaru jak cení ty její dásně, tak se mi chce zvracet. Klausovi ubývají fanoušci, protože většina z nich pochopila co je zač, tak nás budou krmit z jejich osobního života. Každý má dnes starosti sám se sebou a určitě nepotřebují sledovat tyhle dnešní rychlokvašky a celebrity, které vzniknou ze dne na den 👎

Alva
20. 9. 2022 • 18:13

Jejich starosti a prezidentův plat, jak na houpačce a v jejich letech je unavený?Klus?, co bude říkat za 20 let a po dřině v práci?, kterou žijí lidé a Dianthos, to že svatba není důležitá, nesouhlasím.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.