Drama v ULICI: Agresivní rvačka psychopata Luďka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. června 2022

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Drama v ULICI: Agresivní rvačka psychopata Luďka

Vasil Fridrich hraje v Ulici trochu nepopulární postavu Luďka
Vasil Fridrich hraje v Ulici trochu nepopulární postavu Luďka  (tv nova)

Hlavním tématem tu není nikdo jiný, než Luděk. Ten si se svou arogancí začal dovolat na Blanky matku Marii. Ta se ovšem nedala a samotnému Luďkovi se zmínila o tom nedávném Blančiném znásilnění. 

V něm se proudil jeho klasický agresivní psychopat a nastoupil na Blanku do bytu, kde byl v tu chvíli i Evžen. Nebýt jeho, kdo ví, jak by to dopadlo. Luďka vystrčil ze dveří, ten se svalil na zem a očitými svědky byly jen Vanda s Blankou. Na Evženýv krk se nyní valí trestní oznámení a o znásilnění ví už celá Ulice. Jaká bude dohra celé této situace?

Drbárna z ULICE:

Video se připravuje ...

Karla se rozešla s Jakubem, který chodí po Ulici aktuálně jako jedna velká hromádka neštěstí. Začal se všem omlouvat. Uvědomil si ovšem skutečně své chování nebo má něco za lubem? A největším baličem ženských v Ulici je Lumír! Ten se rozhodl, že sbalí Kateřinu a nenechá se jen tak odmítnout. Nicméně jestli zvolil zrovna správnou taktiku, rozhodně asi jen čas!

Milostná vzplanutí a vyznání lásky, ale i milostné krachy:

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.