To ani máma netuší! Osmany Lafitta přiznal znásilnění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

To ani máma netuší! Osmany Laffita přiznal znásilnění

Osmany Laffita
Osmany Laffita (TV Nova)

O tom, že život není peříčko ví své i ikonický módní návrhář Osmany Laffita (57). Prostřednictvím své autobiografické knihy s příhodným názvem Svlečený se rozhodl obnažit všechny boly svého života. O těch největších neví ani lidé, kteří jsou mu nejblíž - maminka a manžel. 

„Zažil jsem velmi traumatickou věc, kterou donedávna nevěděl ani můj manžel. Ale spisovatelka Radka, která se mnou knihu psala, byla jako psycholog, ona to ze mě dostala. Byl jsem v pěti letech znásilněný. Bylo to pro mě těžké překonat. Bál jsem se jít i do školy, všude jsem viděl nebezpečí,“ popsal děsivý okamžik z dětství Osmany a dodal: „Jsem rád, že je kniha v češtině, moje maminka si ji, doufám, nikdy nepřečte, ona o tom neví“.

Osmany Laffita drsně o modrých šatech Jitky Čvančarové: Chudinka, to byl extrém!

Video se připravuje ...

V knize se Laffita ale rozepisuje také o tragické smrti svého bratra, ten zemřel při nehodě, kterou zavinil opilý řidič. Bolavým momentem jsou i nevyřčená slova k otci, která mu už Osmany nestihl říct. 

„Dlouho mě lákali, abych napsal knihu o svém životě. Nebyl jsem připraven, připadal jsem si ještě mladý. Ale je mi 57 a je už čas. Je to autobiografie. Lidé si myslí, že můj život byl jako peříčko. Není to tak. Měl jsem velké překážky, životní události, se kterými jsem se musel smířit, vyrovnat a pokračovat ve svém životě,“ osvětlil důvody k vydání knihy.

Tragický rok návrháře Laffity: Koronavirus mu vzal tátu. Teď přišel o synovce a milovaného mazlíčka

Video se připravuje ...Přečtěte si
ejvm1712
5. 5. 2022 • 15:12

Ano. To je pravda. Znásilnila ho stará Voráčková. Bylo jí tehdy 75 let a oběma se to velmi líbilo. Za poskytnutou službu mu dala košík hrušek ze své zahrádky. Od té doby si to zopakovali ještě několikrát.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.