Brožová za trubku: Výsměch jak hrom! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Brožová za trubku: Výsměch jak hrom!

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová (TV Prima)

Pouštět se do politických diskuzí ve společnosti s protichůdnými názory se nevyplácí. Své o tom ví nestárnoucí kráska Kateřina Brožová (54). Ta totiž dostala pořádnou čočku od veřejnosti poté, co bezpečnostnímu expertovi Andorovi Šándorovi neohrabaně přitakávala pod jeho příspěvkem na sociálních sítích. 

Vše začalo docela nevinně. Andor Šándor napsal na svůj facebook prosbu lidu. Stálo v ní, že by se občané zamyslet nad tím, že je nakonec jedno, kdo válku mezi Ruskem a Ukrajinou vyhraje s tím, že dopad to bude mít nejen na celou Evropu, ale možná také na celý svět. „Pravda, Andy. A vítězem jsou USA. Chtěla bych tě ve vládě. Ty víš…,“ reagovala pohotově Brožová v komentáři. Těžko říct, co sledující hlavy bezpečnosti popudilo víc. Zda to, jak nevhodné a familiární označení Brožová zvolila, načež reagoval dokonce i pozváním na kávu, nebo to, jak odvážný názor do éteru rozpolcené společnosti vyslala. 

Kateřina Brožová (52) v moři! Kdo jí dělá společnost při skotačení s rybičkami?

Video se připravuje ...

„Vaše myšlení utváří léta se Soukupem, nebo to jsou prostě geny?“ pustil se do Brožové jeden z účastníků diskuze. Narážel tak  na nepodařený vztah s podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Blbka píše jelimanovi,“ neudržel se další. Celá záležitost měla doslova lavinový efekt. Co si budeme povídat, Kateřina z ní nevychází zrovna dobře. 

Kateřina Brožová zřejmě objevila elixír mládí! V 52 letech bez plastik! Ale přesto po jedné věci touží

Video se připravuje ...Přečtěte si
donypan
26. 4. 2022 • 12:03

Naprosto s Kateřinou souhlasím.Amíci prostřednictvím úkáček bojují s Putinem.Svou zemi mají pěkně za mořem v klídku a s falešným soucitem se dívají jak se pustoší Ukrajina..Věřím,že až speciální akce skončí,tak budou první nabízet materialní pomoc,pochopitelně ne zadarmo.Oni vždy vydělávali na neštěstí druhých.

lpitriska
26. 4. 2022 • 09:50

Naprosto s vámi souhlasím.

AHel
25. 4. 2022 • 18:03

Nevím, proč by měla být za trubku. Vzala to globálně, díky tomu co ČR dělá a nemusí, tak se s námi utrhne lavina a všichni tedy většina sklouzne až na dno, pak ještě možná někdo v rámci EU a vítězně z toho vyjde USA. EU nám nepomůže s ničím a s plynem či ropou už vůbec ne. Do války se mnoho zemí nezamotalo na rozdíl od ČR, myslí na své zájmy a když se zamotaly, tak ze zištných důvodů. Vláda ČR se střelila do vlastního kolene a jak je známo, koleno už nejde spravit a pak už se jen kulhá...jen velmi nezodpovědný element se nechá střelit do kolene, každý se normálně chrání a to předem.

-bello-
25. 4. 2022 • 13:02

Nevím co vykládá nějaký Šándor, ale Brožová se mýlí.Zatím vítězí Putin. Zelenskyj zapřáhl do války celý svět, ale Putun navzdory tomu jede, jako tank. Senilního Bidena mají Amíci plné zuby, což by si Brožová zjistila, kdyby uměla dorozumitelně jinou řeč . Pan učitel Fiala s panem učitelem Rakušanem nejsou extra myslitelé a vrátili nás do doby před "sametem." Člověk člověku udavačem .Běda, jak nemyslíte tak , jak vám vláda diktuje. Pokud neprojevíte 100% soucit k matkám s dětmi atd. a100% obdiv Zelenskému a 100% nenávist k Rusům a dokonce si dovolíte nahlas říct, že vaše národní zájmy hájit je absolutní priorita nejen naší vlády a není to trestný čin, jak mylně do " nacionálna " ladí Fiala i Pekarová , pak je jasný že ze " sametu " jsme se zhoupli do ukrajinského šmirglu. A ten šmirgluje jak EU , tak USA a nikdo si neví rady! ani nějaký Šándor.
3. světová se nemůže dopustit a tak se čeká co na to Putin. A . Zelenskyj to už vzdát nemůže, zašel moc daleko.
Myslitelka Brožová by měla odstranit tu svou bradavici a la mateřské znaménko.Je to hnusné.Za trubku ji považuji pořád, puntíky na svých šatečkách tomu dala korunu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.