Překvapený Přeučil: ZAPOMENUTÁ VĚC OPĚT VE HŘE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Překvapený Přeučil: ZAPOMENUTÁ VĚC OPĚT VE HŘE

Oslava narozenin Jana Přeučila
Oslava narozenin Jana Přeučila  (Foto CNC - Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát)

Znají se od sedmnácti let! Jaroslav Satoranský (82) alias major Koutný ze seriálu Policie Modrava proto nemohl chybět na oslavě 85. narozenin svého spolužáka z DAMU Jana Přeučila.

Satoranský přinesl oslavenci lahev vína a staré cenné fotografie z jejich mládí. Prostě nádherný a vzácný poklad, nad kterým vzpomínali i zaslzeli. Jaroslav vystupuje i ve filmu, který o Janu Přeučilovi natočil režisér Artur Kaiser (47). Snímek prozrazuje hodně z jeho života. Těžké dětství, když mu zavřeli tatínka, živitele rodiny. Dostal původně v politickém procesu doživotí a rodina se musela vystěhovat z bytu, dokonce hrozilo, že bude muset pryč z hlavního města. Přeučil také hovoří o drsném odchodu z toho světa své druhé manželky Štěpánky Haničincové (†68). Ale taky ukazuje štěstí a lásku, když poznal třetí manželku Evu Hruškovou (69) alias černobílou Popelku.

7 pádů Honzy Dědka: Jak se Přeučil seznámil se svou "Popelkou" Hruškovou?

Video se připravuje ...

S ní získal i velkou rodinu. Na oslavu přišel jeden ze tří synů, herec Zdeněk Rohlíček (41) s manželkou, bývalou tanečnicí Libuškou (41), jejich čtyřletou dcerou Nelinkou a čtrnáctiletým synem Matyášem, jehož otcem je zpěvák Josef Vojtek (56). Ponorka? Nehrozí! Oslavenec prozradil, proč je se svou Popelkou tak v pohodě, přestože spolu žijí 16 let, a ještě pracují v jejich divadle pro děti. „Ponorka? Co to je? Je třeba si vytvářet štěstí navzájem. Usmát se, pohladit, potěšit. Říct něco pěkného,“ prozradil Přeučil.

Přeučil se chystá na 85. narozeniny: Vzniká celovečerní dokument, kniha i nový film

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.