Valentýn podle Nikol Švantnerové: S novým chlapem v Římě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Valentýn podle Nikol Švantnerové: S novým chlapem v Římě!

.
(Huawei Technologies (Czech) s.r.o.)

Lepšího Valentýna si ani nemohla přát. Nikol Švantnerová (29) oslavila svátek zamilovaných v Římě, kam vyrazila s novým partnerem, jehož totožnost zatím tají. Ruku v ruce se procházeli »věčným městem«.

Česká Miss z roku 2015 s partnerem prošli snad všechny významné památky italské metropole a na večerní rande se pořádně vyfikla. „Noc v Římě,“ napsala brunetka jednoduše ke snímku v kalhotovém kostýmku s hlubokým výstřihem. Zatímco Nikol v Itálii pózuje ostošest, z nového muže svého života ukázala pouze ruce.

Nikol Švantnerová: Vánoce jsem letos pojala úplně jinak! Co bude místo dárků?

Video se připravuje ...

O tom, že to s ním ale myslí vážně, svědčí fakt, že se za ním nastěhovala do Olomouce. „Je samozřejmě třeba zkusit i nějaké to společné bydlení,“ řekla zamilovaná kráska a jediné, co prozradila, je to, že partner není sportovec. Po loňském rozchodu s fotbalistou FK Teplice Patrikem Dresslerem (31) zalovila v jiných vodách...

Nikol Švantnerová: Přítel mě strašně proklíná

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.