Petr Rychlý dal výpověď: SEKL S HRANÍM KVŮLI HAZARDU?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Petr Rychlý dal výpověď: SEKL S HRANÍM KVŮLI HAZARDU?!

Petr Rychlý
Petr Rychlý (Prima TV)

Divadlo na Vinohradech je v šoku! Z jeho uměleckého souboru totiž nečekaně odešel Petr Rychlý (56). Hvězda Ordinace v růžové zahradě se podle informací deníku Aha! se slavnou pražskou scénou rozloučila k poslednímu dni minulého roku. Důvod? Samostatnost!

V letech 1998 až 2012 zářil Petr v pražském Divadle Na Fidlovačce, odkud si ho následně současný ředitel vinohradské scény Tomáš Töpfer(71) přetáhl k sobě.

Deset let zářil

Členem hereckého souboru vinohradského divadla se stal v září roku 2012. Bez devíti měsíců tak na vyhledávané scéně zářil skoro deset let. V závěru loňského roku se ale rozhodl odejít. Divadlo o jeho odchodu mlčelo do té chvíle, dokud se na Rychlého konec nezačali ve svých dopisech vyptávat fanoušci.

Volná noha

„Petry Rychlý se rozhodl zcela dobrovolně ukončit angažmá a odejít na volnou nohu. Herci mají plnou svobodu rozhodnutí a Petr má velmi mnoho práce mimo divadlo, což je s pravidelným provozem divadla jen těžko slučitelné,“ napsal Töpfer s tím, že rozhodnutí svého kolegy a kamaráda respektuje. Sám herec na otázky deníku Aha! do uzávěrky tohoto vydání nereagoval.

Ordinace se po vánoční pauze vrací s novým dílem. A spolu s ní Ester Geislerová

Video se připravuje ...

TEĎ HO ŽIVÍ POKER

V umělecké branži se objevila řada spekulací, do kterého divadla asi Rychlý zamíří. Podle informací Aha! to ale vypadá, že se teď prknům, která znamenají svět, nějaký čas věnovat nebude. V poslední době totiž propadl profesionálním turnajům v pokeru a ty ho časově velmi vytěžují.

Dana Morávková o Ordinaci: Je to jako s chlapem, který vás odkopne a nevíte proč!

Video se připravuje ...
„Jakmile má volný čas, hraje poker,“ říkají Rychlého blízcí. Herec poker studoval několik let. „Ze začátku jsem do toho vlítl šíleně, četl jsem všechno možné, ale pak jsem se bál vůbec hrát, ve všem jsem najednou viděl samé komplikace. Teď už spíš méně studuji, více hraji a analyzuji svou hru a dívám se na videa z různých finálových stolů, jak hrají ostatní,“ svěřil loni v rozhovoru pro pokerzive.cz.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.