Kaiser skončil na policii! Udání přišlo z banky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kaiser skončil na policii! Udání přišlo z banky

Oldřich Kaiser
Oldřich Kaiser (Foto Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát)

Zahraniční natáčení komedie režiséra Zdeňka Trošky (68) s názvem Slunce, seno, erotika mělo dramatické pozadí. Oldřich Kaiser (66) s Martinem Dejdarem (56) totiž skončili na italské policejní služebně kvůli podezření z padělání dolarů!

„Před odjezdem z Čech nám dala Valerie Kaplanová, představitelka babičky v posteli, dvacet kanadských dolarů, které snad od roku 1950 skladovala v trezoru v bance s tím, abychom si tam něco za ně koupili. Tak jsme je šli po příjezdu s Oldou Kaiserem vyměnit. Bankéř ze směnárny tu bankovku vzal, projel ji tím svým přístrojem a najednou se ozval alarm," zavzpomínal Martin Dejdar podle webu Ženy.iprima.cz.

Kaiser se oženil. Gott v televizi pro seniory. A naštvaná Leichtová!

Video se připravuje ...

„Za pět minut dorazili policajti a odvedli nás na služebnu. Ukázalo se, že ty peníze jsou falešné. Naštěstí nás pak pustili, protože se jednalo jenom o malou sumu. Paní Valérii jsme pak koupili láhev. O tom, že ty peníze, které si tak dlouhá léta pyšně střežila, byly falešné, jsme ji nikdy neřekli,“ dnes už se dávnému dramatu směje "spolupachatel" Oldřicha Kaisera. 

Krampolová stále v Bohnicích kvůli závislosti. A Kaiser vynadal Pirkovi

Video se připravuje ...Přečtěte si
kov3
1. 1. 2022 • 09:36

.....!O tom, že ty peníze, které si tak dlouhá léta pyšně střežila, byly falešné, jsme ji nikdy neřekli,“ dnes už se dávnému dramatu směje "spolupachatel" Oldřicha Kaisera. ".....

jity
30. 12. 2021 • 13:19

Ty falešné dolary jim tenkrát dala Kaplanová asi ani ona to nevěděla. Nikdy ji to prý neřekli a koupili ji dárek ze svého.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.