Záhadná Šafářová: Druhé dítě s Plekancem na cestě? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Záhadná Šafářová: Druhé dítě s Plekancem na cestě?

Lucie Šafářová v dokumentu 13. komnata promluvila o svých vleklých zdravotních problémech
Lucie Šafářová v dokumentu 13. komnata promluvila o svých vleklých zdravotních problémech (Reprofoto Česká televize)

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (34) po boku svého manžela Tomáše Plekance (39) září jako měsíček na hnoji. Společně s dcerou Leontýnkou (2) tvoří krásnou rodinku, která se navíc asi brzy rozroste.

Profesionální tenisovou kariéru vyměnila za roli ženy v domácnosti. Překvapivě to ale Lucii Šafářové (34) ani trochu nevadí, ba naopak. Rodina ji naplňuje a sportu se věnuje pořád, i když spíš jen pro zábavu. Honit za penězi se taky nemusí, protože hokejista Tomáš Plekanec dokáže rodinu bez problémů zabezpečit.

Lucie Šafářová o utajované svatbě s Plekancem: Spousta příprav kvůli jednomu dni

Video se připravuje ...

„Dokážeme si představit, že bychom měli spolu ještě druhé dítě. Mám ráda velkou rodinu, tak uvidíme,“ pronesla s lišáckým úsměvem Lucie pro web Expres.cz. Že už by pod srdcem nosila další malý zázrak?

Šafářová převzala ocenění po Vondráčkové. A Špaček o boji s rakovinou

Video se připravuje ...Přečtěte si
pomahatachranit
24. 12. 2021 • 11:36

Stabilni a oddany par? Tak urcite! Jeho cykly po dvou detech a sedmi letech jsou porad stejny, zanášeči jsou furt stejní, tady jsou to oba, Šafi vi moc dobre)))))

fany22
13. 12. 2021 • 20:44

Co to plácáte? Vondráčková z vás musí mít radost. Odpovědět na otázku druhého dítěte ( uvidíme apod.) je úplně běžné, není na tom nic zvláštního. Obzvlášť u stabilního, oddaného páru. Poněkud zvláštní je to, když podobné plány zveřejňuje Vojnar, ale dejme tomu. Jeho věc, jeho vyjadřování.

Ovšem nic už nepřekoná trapnost Lucky Vondráčkové, když považovala za nutné seznámit veřejnost s tím, že před mnoha lety potratila. A vyšperkovat to vylhanými detaily! A poučit lidi, že ne každé těhotenství vyjde To vše zrovna, určitě jen náhodou, když Plekanec se Šafi čekal dítě. Bože, ta Lucinka Vondráčková je taak chytrá. A nevinná. A bezelstná. A dobrácká.
Akorát, že věřit jí to mohou jen nej nej nejhloupější.

cozumel
8. 12. 2021 • 08:28

Někoho tak trapnýho, jako jsou oni dva, už jsem dlouho neviděla. Lézt do bulváru s kdejakým prdíkem a popisovat svoje soukromí jako veřejnou věc, mají tohle zapotřebí? Když byl s Luckou Vondráčkovou, tak takovýto román na pokračování rozhodně nebyl!

borka30
5. 12. 2021 • 18:00

Museli dát k tomu souhlas.

Dianthos
4. 12. 2021 • 23:41

Poněkud hloupý komentář. Na ty fotografie se mnoho lidí těšilo a je velmi nepravděpodobné, že by jim za ně někdo platil. Zveřejnili je na sociálních sítích.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.