Belohorcová na Miami: Pařila s Rodmanem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Belohorcová na Miami: Pařila s Rodmanem!

Zuzana a slavný basketbalista Rodman, známý svou posedlostí sexem.
Zuzana a slavný basketbalista Rodman, známý svou posedlostí sexem. (archiv Zuzany Belohorcové)

IAMI – Sexbomba Zuzana Belohorcová (31) s přítelem Vlastou Hájkem strávili týden snů v americkém Miami! Nejenže si užili nekonečných pláží, pálícího sluníčka a kamarádů, ale potkali se i se slavným kontroverzním basketbalistou Dennisem Rodmanem!

Sexbomba Zuzana Belohorcová (31) s přítelem Vlastou Hájkem strávili týden snů v americkém Miami! Nejenže si užili nekonečných pláží, pálícího sluníčka a kamarádů, ale potkali se i se slavným kontroverzním basketbalistou Dennisem Rodmanem!

„Byli jsme v Miami za Vlastovým kamarádem, který tam má dům,“ prozradila deníku Aha! do bronzova opálená a odpočatá Zuzana. „Jednou jsme šli po Lincolnově ulici a viděli, že ten večer se otevírá obchod se značkou Ed Hardy, kterou Vlasta dovezl do Čech. Přišel tam i basketbalista Dennis Rodman. Povídali jsme si a po skončení otevíračky jsme všichni šli ještě pařit do místních klubů!“ pochlubila se Zuzana, kterou teď čeká spousta práce.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.