Jílková z Máte slovo: Faleš a přetvářka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Jílková z Máte slovo: Faleš a přetvářka

Přiznání moderátorky Míši Jílkové
Přiznání moderátorky Míši Jílkové (ČT, TV Nova)

Už čtrnáct let moderuje v České televizi pořad Máte slovo, v němž každý týden krotí politiky. Poprvé ale Michaela Jílková (53) přiznala, že se někdy před kamerami během vysílání pořadu přetvařuje.

Do teď přitom vše působilo jako realita. „Někdy zahraju, že se na někoho zamračím, diváci to tak mají rádi. Částečně zahrané byly například naše slavné kukačky,“ prozradila Michaela a narážela na příhodu, kdy v živém vysílání vynadala kameramanovi za to, že mu kukal mobil.

Nakvašení obchodníci kvůli EET. A Jílková málem oslepla

Video se připravuje ...

Nakonec se ukázalo, že se mu pouze na telefonu spustil budík. „Rušilo to mě, muselo to rušit hosty ve studiu, a tak jsem začala zjišťovat, co je to za neukázněnost – komu tady kukají ty kukačky,“ popsala Jílková s tím, že nemá ráda zastírání. „Nejsme přece stroje, tak proč tu závadu nepřiznat, nepojmenovat?“ dodala v rozhovoru pro MF DNES.

Češi s EET začali udávat své hospodské. A Jílková řvala jako nikdy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Suva
22. 5. 2022 • 20:35

Myšlenka tohoto pořadu je velmi dobrá. Bohužel provedení je hodně špatné a ne tím že by se paní Jílková nesnažila. Je to naše televize, a to co zajímá občany by mělo být preferováno. Mělo by se na to dávat více peněz moderátoři by třeba mohli být dva a nic by v inovacích nemělo být zakázáno. Například hned v úvodu by mohlo být téma nahozeno delším zpracovaným textem a nebo obrazem. Pak by se neztrácel čas.

krtek.
23. 10. 2021 • 22:27

afektovaná, mluvit pořádně nemluví , nepříjemný hlas, pokud je tam proto že má pozvané hosty vytáčet, tak se jí to velice daří

Uživatel_5551732
23. 10. 2021 • 20:25

V posledním vysílání pani Jílková absolutně nekorektní, stálé skákání do řeči, nenechala hosty domluvit. Výrazné stranění jedné straně. Objektivita nula. To si rovnou mohla stoupnou k pultíku p. Fišera.

msml20
22. 10. 2021 • 23:12

Naprosto s oběma souhlasím.
Já sice na pořad koukám ráda, ale poslední dobou je její nadržování své oblíbeně straně přes čáru.
Včera opět skákala do řeči stoupencům Zemana, zatímco té uštěkané psychiatričce z Asie, ufňukanému , slizkému Fišerovi dávala mnohem víc možností říct svoje "moudra".

mdada49
22. 10. 2021 • 17:05

verprag......přesně to jsem si říkala. Položila otázku a nenechala p. Vyskočila vůbec domluvit. Celou dobu mu do toho skákala. Zato Stehlíkové a Fišerovi dávala obrovský prostor.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.