Bouračka Šporcla (48): Sražené oběti nebylo pomoci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Bouračka Šporcla (48): Sražené oběti nebylo pomoci

Pavel Šporcl měl autonehodu
Pavel Šporcl měl autonehodu (Michal Protivanský, Martin Hykl, Facebook.com, archiv)

Stáli při něm všichni svatí. Houslový virtuos Pavel Šporcl (48) je nyní při svém turné stále na cestách. Přestože je zkušený řidič, nevyhnula se mu nehoda. „Vracel jsem se z koncertu a na jedné okresce mi vběhla do cesty srna,“ svěřil deníku Aha! muzikant.

Najezdil už při svém povolání stovky tisíc kilometrů a snaží se být za volantem opatrný, ale střetům se zvěří v přírodě řidič jen velice těžko zabrání. „Už se mi to stalo za život několikrát, myslím dohromady asi čtyřikrát,“ vzpomíná Šporcl.

Šporcl s dcerami na zahájení Febiofestu: Kde nechali mámu Kodetovou?

Video se připravuje ...

Není divu, že jeho žena, herečka Barbora Kodetová (51), a jejich dcery o něho trnou hrůzou. „Nejhorší to bylo tenkrát na dálnici D1. Vedle mě jel tirák. A najednou jsem v plné rychlosti uviděl před sebou u vnitřních svodidel stát jelena. Neměl jsem moc šancí změnit směr jízdy. Spíš to bylo obrovské štěstí, jak to dopadlo,“ konstatuje houslista. Tehdy jako zázrakem přežil, auto na tom bylo hůř. Nyní to odnesla mřížka a světlo. „Škoda je stejně přes sedmdesát tisíc a auto stojí v servisu. Naštěstí jsem pojištěný,“ dodává Šporcl, který nyní na svá vystoupení k novému albu Paganiniana jezdí zapůjčeným náhradním autem.

To vás nakopne! Bubeník Tokhi a houslista Pavel Šporcl spojili síly a předvedli neskutečné věci

Video se připravuje ...Přečtěte si
uschi
2. 10. 2021 • 15:32

Oni seřvali Steimarovou?

uschi
2. 10. 2021 • 15:30

Tohle je čistý blb, má jezdit pomaleji, na okreskách nad ránem nebo večer se dají zvířata čekat. A když se přizpůsobí rychlost, dá se tomu vyhnout, až na výjimky, kdy skutečně vyskočí z příkopu těsně před autem. Ale v 80% jsou vidět ta zvířata už předtím nebo já je teda vidím, svítí jim oči, atd, ale to nesmí jet člověk jako hovado. Nadpis je top, vážná autonehoda, ale pro srnky a spol. Šporcl by měl zaplatit škodu na zvířatech, peněz má dost, když furt posílá desetitisíce budižkničemu povalečům rodičům paterčat

defakto
1. 10. 2021 • 16:17

... škoda té srny ! Raději to měl odnést Šporcl .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.