Kostková řádila v hodinářství, Eben radši držel... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Kostková řádila v hodinářství, Eben radši držel...

StarDance v akci
StarDance v akci (ČT)

Česká televize už má vše připraveno na jedenáctý ročník taneční show StarDance, kterou bude vysílat letos na podzim! Moderátoři Tereza Kostková (45) a Marek Eben (63) natočili v minulých dnech upoutávky na oblíbený pořad v jednom z hodinářství v centru Prahy. Jindy výřečný Eben v nich ale vůbec nemluví.

Celý spot, z jehož natáčení má deník Aha! k dispozici několik fotografií, vypadá tajemně. Kostková vstupuje do provozovny hodináře a vidí prací pohlceného Ebena.

Pavel Trávníček: Ve StarDance budu rarita!

Video se připravuje ...

„Normálně bych mu to i věřila. Marek vypadá věrohodně,“ prohlásila Tereza, která v upoutávce pronese jedinou větu. „Přichází čas na novou řadu StarDance!“ Její parťák naopak celou dobu mlčí. Dnes řeknou více „S Markem se na moderování moc těšíme a věříme, že se nestane ve státě nic zásadního, co by vysílání soutěže ovlivnilo,“ dodala Kostková, která s Markem bude moderovat už 11. sezonu taneční soutěže. Více k letošnímu ročníku společně s Ebenem prozradí na tiskové konferenci, která je plánovaná na dnešek. A deník Aha! bude u toho.

Pavel Trávníček vzdal účast ve StarDance: Monika ho vrátila do hry

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.