Jakub Prachař ve Varech: Přiznal utajovaný vztah! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Jakub Prachař ve Varech: Přiznal utajovaný vztah!

Jakub a Sara vyrazili na premiéru snímku Zrcadla ve tmě.
Jakub a Sara vyrazili na premiéru snímku Zrcadla ve tmě. (Foto Aha! – M. Pátek, herminapress.cz)

Na letní párty TV Prima prasklo, že Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (24) jsou pár nejenom v novém seriálu Dvojka na zabití, ale i v soukromí. A tak bylo jen otázkou času, kdy se objeví na karlovarském festivalu.

Na filmový festival přijeli společně a naplno si to užívají. „Karlovy Vary – běžte na Zátopka. S úctou J a S,“ okomentoval na Instagramu výhled ze svého pokoje Jakub, který písmeny J a S poprvé potvrdil vztah. Pár nechyběl ani na premiéře filmu Zrcadla ve tmě. Už na začátku srpna jejich zamilovanost nešla na afterparty po tiskové konferenci TV Prima přehlédnout. V útrobách žižkovské věže se pod rouškou tmy líbali a objímali.

Krásná Sara Sandeva přiznala rozchod s fotbalistou! Ódy na Jakuba Prachaře

Video se připravuje ...

„Kuba je chytrý, zábavný, jsem ráda, že s ním mohu natáčet,“ řekla Aha! okatá brunetka, která se před časem podruhé a prý definitivně rozešla s fotbalistou Václavem Černým (23), s nímž střídavě žila v Nizozemí a v Česku. A tak jí nic nebránilo začít randit Prachařem, který je od loňského roku rozvedený s modelkou Agátou Hanychovou (36).

7 pádů Honzy Dědka dnes: Prachař prozradí, proč má na hrudníku vytetovaný penis

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.