To je ale setkání: NAROZENINY HVĚZD VE STEJNÝ ROK I DEN | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

To je ale setkání: NAROZENINY HVĚZD VE STEJNÝ ROK I DEN

Mají narozky ve stejný den
Mají narozky ve stejný den (Foto FTV Prima, TV Nova)

Sešli se oslavenci narození ve stejný rok a i den. Při natáčení seriálu TV Prima Slunečná vyšlo najevo, že představitelky Sylvy Popelkové a Rózy mají narozeniny ve stejný den. 

Bára Jánová (32) a Lucie Benešová (47) se tak musely o oslavu podělit. U konkurenčního seriálu Pan profesor si na své šestatřicetiny navzájem přiťukli představitel hlavní role Vojta Dyk a režisér Braňo Holiček.

Lucie Benešová: Karanténa naši rodinu stmelila! Ale posunula svatbu!

Video se připravuje ...

Bára byla trochu naměkko, když zavzpomínala na své 12. narozeniny. „Tenkrát frčel stejně jako dnes Slunečná seriál Divoký anděl a já milovala Natalii Oreiro. Dostala jsem její album a plakala štěstím,“ přiznala herečka. Pro Lucii je nejdůležitější, aby se hlavně sešla celá rodina.

Protože mají s Tomášem Matonohou (50) čtyři děti, sejde se jich vždy na chalupě okolo dvanácti lidí. Aspoň si tak vynahradí roky v dětství, kdy byly prázdniny a všechny kamarádky někam odjely.

„Záviděla jsem ostatním, že měli narozeniny během školního roku,“ přiznala blonďatá kráska. Slavilo se i při natáčení nového seriálu Novy Pan profesor. A taky dvojmo. Režisér Braňo Holiček je totiž přesně tak starý jako hlavní hrdina Vojtěch Dyk. Narodili se jen několik málo dní po sobě a oba měli šestatřicet. Braňo přiznal, že chtěl narozeniny utajit. Ale když mu pak všichni na place dělali, co mu na očích viděli, byl spokojený.

Lucie Benešová: Manžel Matonoha je úplně bez práce! Má složité měsíce...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.