Řezníček vs. Veselý z Kukaček: Drsně vyfouknutý kšeft | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Řezníček vs. Veselý z Kukaček: Drsně vyfouknutý kšeft

Změna na poslední chvíli musela herce Veselého hodně zabolet.
Změna na poslední chvíli musela herce Veselého hodně zabolet.  (Foto ara)

Těšil se na novou roli, ale ostrouhal. Podle informací Aha! byl Luboš Veselý (59) obsazen do hlavní role seriálu 1. MISE, ovšem pak přišla změna. Postavu vojenského psychologa si nakonec zahraje Pavel Řezníček (54).

Mladší z dvojice pánů byl v hledáčku na tuto roli od samého začátku, ale v době natáčení seriálu měl zároveň točit další projekt pro TV Prima. Ten ale nakonec krachl a Prima po Řezníčkovi ihned skočila a dala tak vale Veselému, jehož známe jako dědečka Rudolfa z úspěšného seriálu Kukačky. Televize samozřejmě přispěchala s omluvou, ale to Luboši roli nenahradí...

Remundová o režírování mámy

Video se připravuje ...

A o čem nový vlajkový seriál Primy bude?

O touze a ctižádosti mladých mediků dostat se k elitní jednotce vojenských lékařů. Tvrdý výcvik probíhá pod vedením těch nejlepších ve svém oboru a seriál vykresluje tuto profesi nejen z pohledu zaměstnání, ale poukazuje i na to, že vojenští lékaři jsou lidé z masa a kostí a mají křehkou duši.

Nebude samozřejmě nouze o vztahové linie mezi mediky a jejich školiteli. 1. MISE startuje v neděli 29. srpna ve 20.15 na Primě. A není ani zdaleka jediná novinka, co si televize Prima na podzimní sezonu připravila.

Remundová hraje mámu s velkým M, říká scénárista Kukaček

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
4. 8. 2021 • 22:43

Je mezi nimi věkový rozdíl 5 let??? Pak je Veselý jako velký stařec!!! Řezníček je pořád frajer a moc mu sedne role z vojenského prostředí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.