Fanoušci Lucie Borhyové jásají! To je ale pohled! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Fanoušci Borhyové jásají! To je ale pohled!

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová (instagram.com)

Každý rok zásobuje oblíbená moderátorka své sledující letními odhalenými snímky. Svoji tradici nepřerušila ani letos a fanouškům opět naservírovala odvážné fotky v plavkách. Třebaže je Lucii Borhyové třiačtyřicet, stále se pyšní tělem, které by takzvaně stálo za hřích!

„Určitě jsem musela žít v minulém životě někde u moře, jinak si svoje pocity, když jsem u něj, nedokážu vysvětlit,“ tvrdí o sobě podle webu Blesk.cz hlasatelka Televizních novin. A k moři zkrátka plavky patří. Nelze si nevšimnout, že tělo Borhyové nepoznamenaly ani dva porody. Ona sama dokonce tvrdí, že jejím křivkám prospěly.

Kolik milionů měl dlužit Karel Gott. A Borhyová mluví o těhotenství

Video se připravuje ...

S tím by rozhodně souhlasila většina mužského pokolení. Není proto divu, že se pod jejími snímky na Instagramu objevují komentáře typu: „Bohyně prostě“, nebo „Lol, jsi moc krásná žena a velmi, velmi sexy“. Pravdou je, že v případě Lucie Borhyové byste negativní reakce nenašli nejspíš ani za sto let. Zkrátka v tomto případě není co kritizovat! Více sexy snímků moderátorky uvidíte v naší fotogalerii.  

Závislosti slavných! Borhyová přiznala, čeho se nechce vzdát

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.