Ikonický lesbický polibek 22 let poté: Herečka se vrhla na kolegyni z kartonu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Ikonický lesbický polibek 22 let poté: Herečka se vrhla na kolegyni z kartonu!

Pokud znáte film Velmi nebezpečné známosti, možná si pamatujete ikonický lesbický polibek mezi svůdnou manipulátorkou Sarah Michelle Gellar a naivní obětí v podání Selmy Blair. A právě druhá jmenovaná se rozhodla zmíněný polibek 22 let od vydání filmů zrekonstruovat. Do původního žhavého momentu to ale tentokrát mělo opravdu daleko... Na rekonstrukci ikonického momentu a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.