Miley Cyrusová: Takhle bydlí známá rebelka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Miley Cyrusová: Takhle bydlí známá rebelka!

Miley Cyrus
Miley Cyrus (foto Instagram)

Zpěvačka Miley Cyrusová patří mezi nejlépe vydělávající hvězdy USA, a tak není divu, že si může dovolit pořádný luxus. O to, aby bylo její bydlení stylové a osobité se postarala její maminka Tish Cyrusová, která se již nějakou dobu věnuje interiérovému designu. Podívejte se, jakou pecku dcerce zařídila!

„Není nic, co bych milovala více, než vytváření kreativních a krásných prostorů. Vytvářet místo pro Miley zvedlo mou vášeň na zcela novou úroveň! Tohle byla opravdu práce z lásky! Rock’n’roll interiér,“ napsala ke snímkům nového bydlení Miley Cyrusové její maminka Tish. Interiér slavné hvězdy je opravdu nápaditý a nejedna celebrita si nyní určitě objedná změnu vzhledu bydlení právě i maminky dětské zpěvačky z kanálu Disney Channel a známé rebelky.

Miley Cyrus předvádí v rodinném kruhu vánoční taneček. Video zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Mirka Nová
20. 7. 2024 • 19:03

Mám opravdu smíšené pocity o bydlení známé zpěvačky Miley Cyrus. Na jednu stranu je její interiér opravdu originální, nespoutaný a plný osobitosti. Ale na druhou stranu se mi zdá dost zmatený. Kdybych to měla zhodnotit, řekla bych, že se tu snaha o umělecké vyjádření trochu zvrhla v přehnaný eklekticismus. Chybí mi tu jakási harmonie a ucelenost, jako třeba nějaký starožitný obraz ze stránky http­s://ww­w.an­tikar­t.cz­/.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.