Dana Morávková po konci Ordinace pod palbou: Pro peníze cokoliv? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Morávková pod palbou: Pro peníze cokoliv?

Dana Morávková
Dana Morávková (Jan Tůma)

Jedenáct let představovala jednu z ústředních postav seriálu Ordinace v růžové zahradě. I když Dana Morávková (49) byla z konce projektu smutná, zoufat si nemusí. Podle webu Expres.cz jde totiž z reklamy do reklamy, pozornosti i financí se tak herečce dostává stále. Jenže to možná trochu přehání.

Dana Morávková si vždy zakládala na dobré prezentaci a velmi jí záleželo, aby si své fanoušky nenaštvala. Ale to se teď možná stalo. Nic se nemá přehánět! Jenže herečka poslední dobou kampaněmi plní své sociální sítě nepřetržitě. Jelikož sama navrhuje kabelky pod značkou Elega, sledující se jimi mohou kochat na Instagramu Morávkové pravidelně. Ona snímky doplňuje popiskami tohoto typu: „Hugh Grant by byl grand a koupil své ženě kabelku Grande! Buď jako Hugh!“ láká třeba hvězda Ordinace v růžové zahradě na své módní kousky.

Uplakaná Morávková po shlédnutí Karla: Bez kapesníku to nejde

Video se připravuje ...

Kromě toho se měla dle citovaného webu Morávková stát také tváří luxusní kosmetiky, objevila se i v reklamě na tvarohový dezert, svou tvář propůjčila ovšem i Sazce. A právě komentář na téma losy u hereččiných sledujících příliš nezabodoval. „Milé dámy, říká se, že perly si máme podle pověry kupovat samy. Neměly by být darované. U Černé perly od Sazky to ale neplatí! Los, ať koupený, či darovaný, přinese radost. A já vám přeji hodně štěstí,“ napsala na sociální síť.

Tím se dočkala i negativních hodnocení. „Doufám, že vám za spolupráci dobře zaplatili a neděláte to za pár tisícovek, jelikož dáma vašeho kalibru určitě zná svoji cenu, aby se propůjčila k takové propagaci,“ napsal jí jeden z jejích obdivovatelů ještě poměrně vlídně. „Že zrovna vy tohle podporujete. Jsem moc zklamaná, co člověk udělá kvůli penězům,“ zvolila už poněkud ostřejší tón další.

Dana Morávková po 11 letech končí v Ordinaci: Ona to ví od fanoušků, Čenský od Blesku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
mariasklodowska
19. 3. 2022 • 19:28

Znám hodně hereček skromných, starších, které ze sebe nedělají dámy, jsou milé, skromné a daleko lepší herečky, v čem je vyjímečná? Tak v milionech a manžel také vydělá dost, ale je skromnější a dá se na něho s úctou dívat, jeho hudba je perfektní a peníze si zaslouží.

mariasklodowska
19. 3. 2022 • 19:25

Ta se uživí vždy a velmi dobře, nakonec i vzala reklamu na tvaroh, lidi jí nezávidí, ale nemusí ze sebe dělat dámu, která dosáhne vše a za vše dostane dobře zaplaceno, už to není ta štíhláa milá Dana, kolem 50 let nějak tloustne a v časopise o modě nikdy nemá dobrou známku, obléká se jako dívenka, minule vypadala jako tetina někde ze vsi, zhubněte Dano, nebo máte po kariéře.

aveneta
26. 3. 2021 • 13:47

Myslím, že peníze nejsou u ní první řada, těch má mraky za ty léta v Ordinaci i její muž dobře vydělával, jde spíše o prezentaci. Proto je pro ní dobrá i reklama např. na tvarohový dezert, kde již působí velmi "vyumělkovaně"jo přirozeně stárnout je umění

begonie
25. 3. 2021 • 19:37

Inko absolutní souhlas!!!!

Inka
25. 3. 2021 • 12:59

Nějak mi celá léta uniká, v čem je Morávková výjimečná ?! To, že je obsazovaná do všech stupidních seriálů, že ji máme už málem ve skříni, že je napíchaná botoxem a trapná v reklamě...to nedělá z komedianta výjimečného ! To si považuji mnohem skromnější, důstojnější skutečné dámy v české kultuře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.