Morávková pod palbou: Pro peníze cokoliv? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Morávková pod palbou: Pro peníze cokoliv?

Jedenáct let představovala jednu z ústředních postav seriálu Ordinace v růžové zahradě. I když Dana Morávková (49) byla z konce projektu smutná, zoufat si nemusí. Podle webu Expres.cz jde totiž z reklamy do reklamy, pozornosti i financí se tak herečce dostává stále. Jenže to možná trochu přehání.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mariasklodowska
21. 12. 2023 16:13

Když se směje, tak se jí mírně křiví pusa, pokaždé, všiměte si toho, nelíbí se mě to, nemá pěkný úsměv, takový afektovaný, prostě takový, aby se všem zalíbila, ale mě se nelíbí, je přitloustlá a taky se mě nelíbí, že sestrám klapají boty, mají mít botičky měkké, aby nekřápaly přes celou chodbu, jediná blondýnka, Mirka a Gábinka chodí takm jak sestry mají tiše, aby křápáním podpatků nerušily pacienty a Morávková je nejhorší, podpatky snad 10 cm, je to hrozné, a myslete si to,ci chcete.

mariasklodowska
03. 02. 2024 13:24

mariasklodowska
30. 11. 2023 13:48

Kdo chce moc, získá ještě víc, to jsou povahy, ziskuchtivé, aby se jim majeteček zvyšoval, toto nemám ráda, ale jí to asi pasuje, víc a víc.

mariasklodowska
23. 03. 2023 16:03

Můj názor se vám asi nebude líbit, Morávkovou doslova nesnáším,možná se vám to nelíbí, ale nemohu si pomoct, nemám ji ráda pro její mírnou povýšenost, pořád mluví, jaká láska je mezi ní a manželem, jak bruslila za mlada, její kabelky se mě nelíbí a navíc proč jich nabízí takové množství, kdo si koupí kabelku za takovou cenu? Každý není tak bohatý, prostě není to moje káva, znám starší herečky, krásné, ale skromné a veselé, je to můj názor, není to můj typ, mírně nafoukaný a o skromnosti není řeč, v čem je tak výjimečná, těma reklamama, no, jsou to pěkné penízky, které má ráda, al já ji nesnáším a měla by zkhubnout jako Sabina Remundová, měla by jí říct Iva, aby se sebou něco dělala.

mariasklodowska
03. 02. 2024 13:30

Se divím, že ještě hraje, podle Ivy je n u l a, Ivo sportuj, běhej, cvič a mírně uber jídla, chtělo by to aspoň 15 kg shodit, hned by byla k nakousnutí a pěkná a je při tom dost nafoukaná, na co?? Na matku??

mariasklodowska
19. 03. 2022 19:28

Znám hodně hereček skromných, starších, které ze sebe nedělají dámy, jsou milé, skromné a daleko lepší herečky, v čem je vyjímečná? Tak v milionech a manžel také vydělá dost, ale je skromnější a dá se na něho s úctou dívat, jeho hudba je perfektní a peníze si zaslouží.

mariasklodowska
19. 03. 2022 19:25

Ta se uživí vždy a velmi dobře, nakonec i vzala reklamu na tvaroh, lidi jí nezávidí, ale nemusí ze sebe dělat dámu, která dosáhne vše a za vše dostane dobře zaplaceno, už to není ta štíhláa milá Dana, kolem 50 let nějak tloustne a v časopise o modě nikdy nemá dobrou známku, obléká se jako dívenka, minule vypadala jako tetina někde ze vsi, zhubněte Dano, nebo máte po kariéře.

aveneta
26. 03. 2021 13:47

Myslím, že peníze nejsou u ní první řada, těch má mraky za ty léta v Ordinaci i její muž dobře vydělával, jde spíše o prezentaci. Proto je pro ní dobrá i reklama např. na tvarohový dezert, kde již působí velmi "vyumělkovaně"jo přirozeně stárnout je umění

begonie
25. 03. 2021 19:37

Inko absolutní souhlas!!!!

safinka59
25. 03. 2021 12:59

Nějak mi celá léta uniká, v čem je Morávková výjimečná ?! To, že je obsazovaná do všech stupidních seriálů, že ji máme už málem ve skříni, že je napíchaná botoxem a trapná v reklamě...to nedělá z komedianta výjimečného ! To si považuji mnohem skromnější, důstojnější skutečné dámy v české kultuře.

defakto
25. 03. 2021 12:54

... Morávková byla celá léta zvyklá na vysoký příjem z Ordinace , tak jej ted musí nahradit účinkováním v reklamách .
Pár z nich jsem už viděl a musím říct , že už ani Morávková nevypadá jako kdysi, s padesátkou na krku a přibývající váhou bude moct dělat akorát reklamu na zdravotní pomůcky po ženském přechodu .

mariasklodowska
23. 03. 2023 17:17

:-defakto- váš
příspěvek je moc prima, po dlouhé době jsem se zasmála, můj nejstarší syn ji taky nemusí a říká jí baculatá špulka, protože se chvílema špulí, jako dítě, není to ona bývalá Danuška.

mariasklodowska
21. 12. 2023 16:19

Ještě křápe Bára, je to slyšet až z nemocnice ven, to není slušné, měla by chodit tiše, kvůli pacientům, ale to ona ne, křápe jak kravka v chlévě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.