Kde jsou děti Cruise a Kidmanové? Otec je ukryl v sektě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Kde jsou děti Cruise a Kidmanové? Otec je ukryl v sektě!

1996 Kidmannová a Cruise s dětmi ještě jako šťastná rodinka. Pět let na to Cruise šokoval Nicole podáním žádosti o rozvod!
1996 Kidmannová a Cruise s dětmi ještě jako šťastná rodinka. Pět let na to Cruise šokoval Nicole podáním žádosti o rozvod! (Foto Profimedia.cz, Instagram)

Nicole Kidmanová (53) a Tom Cruise (58) tvořili více než dekádu jeden z nejsledovanějších párů Hollywoodu. Společně se starali o dvě adoptivní děti, po nichž se ovšem po rozvodu slavných rodičů úplně slehla zem! Otec Tom je prý důsledny ukryl uvnitř sekty, v které zastává vysoký hodnostářský post!

Isabellu a Connora si do péče vzal Cruise, který je známý svou dlouholetou příslušností a až fanatickou oddaností k scientologické církvi. Do té logicky přivedl i obě děti. Dnes je oběma už 26 let a o obou existuje jen minimum informací. Ví se sna djen tolik, že Connor je vášnivým rybářem a příležitostně pracuje jako dýdžej. Na rozdíl od sestry, která žije v Anglii, bydlí na Floridě a tamější scientologická komunita jej zbožňuje. Podivný kult neopustila ani umělkyně Isabella, která měla v roce 2015 scientologickou svatbu.

Žádný kontakt s matkou

S adoptivní matkou se Isabella a Connor údajně téměř nestýkají, Kidmanová totiž církvi nepřišla na chuť. „Jsou dospělí a mohou se rozhodovat sami,“ prohlásila.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.