Zvrat svárů v klanu Hrušínských! BOLEST A UTRPENÍ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Zvrat svárů v klanu Hrušínských! BOLEST A UTRPENÍ

Bratři Hrušínští si k sobě po letech nesvárů opět našli cestu.
Bratři Hrušínští si k sobě po letech nesvárů opět našli cestu. (Foto: Aha! - Daniel Černovský, Mark Hoffman, koláž Ahaonline.cz)

Herecký bard Rudolf Hrušínský (†73) musí mít ze svých synů Rudolfa (74) a Jana (65) radost. Chvilku byly jejich vztahy dost ochablé, jako bráchové se oba herci, když šlo ale do tuhého, nezapřeli.

Vždycky je k sobě přimkl strach o toho druhého, když onemocněl. A tak je tomu i teď. Hvězda seriálu Ulice Rudolf Hrušínský alias pan Pešek bojuje s vážnou nemocí krve. Ubývají mu červené krvinky a pendluje mezi Motolem a hematologií Interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. „Vím o tom a pevně věřím, že se z toho bratr co nejdřív dostane,“ řekl Aha! Jan Hrušínský a dodal: „Poslední dobou Rudlu vídám často nebo si voláme. Mám o bratra samozřejmě strach a nepřeju si nic jiného, než aby byl zdravý a zase plný sil.“

Rudolf Hrušínský bojuje s vážnou nemocí. A proč je Vondráčková stále sama?

Video se připravuje ...

Nejinak tomu bylo před pěti lety. To zase Janovi praskl žlučník, tepna a do toho dostal oboustranný zápal plic. Byl udržován po 12 dní v umělém spánku a přežil jen zázrakem. V nouzi nejvyšší poznal nejbližší. „Přišel za mnou i brácha. Měli jsme s Rudlou v minulosti nějaké spory, ale už se vše vyřešilo. A když mě navštívil v Krči, povídali jsme si spolu skoro hodinu. Bylo to moc příjemné setkání, tak v klidu jsme se dlouho nepotkali,“ pochvaloval si tehdy Jan.

Jan Hrušínský škrtající

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.