Hvězda seriálu Most! Erika Starková: Kolaps před natáčením Tváře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Hvězda seriálu Most! Erika Starková: Kolaps před natáčením Tváře

Erika Stárková v civilu
Erika Stárková v civilu (profimedia.cz)

Celou dobu to tutlali. Nova tvrdila, že natáčení Tváře musela stopnout z preventivních důvodů. Teď ale vyšlo najevo, že museli Erice Stárkové (36) volat záchranku. Kvůli covidu-19 zkolabovala.

Neměla údajně žádné velké příznaky, ani horečku. Těsně před natáčením se ale transsexuálce Dáše ze seriálu MOST! udělalo tak špatně, že jí museli volat záchranku. „Ve chvíli, kdy ji odvážela záchranná služba, jsme nevěděli, že jde o covid-19. Erika naštěstí ten den ještě netrénovala, vše se stalo těsně před začátkem natáčení,“ komentovala dramatickou situaci deníku Aha! kreativní producentka Simona Matásková.

TVOJE TVÁŘ: Erika Stárková má pro strach uděláno!

Video se připravuje ...

„Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě,“ tvrdila už dříve Stárková. Pak ale zkolabovala ve studiu a její vystoupení, v němž se měla proměnit v zpěvačku Beth Dito (39), za ni museli natočit porotci Eva Burešová (27), Aleš Háma (47) a Ondřej Sokol (48).

Erika Stárková z Most!: Představila svou přítelkyni!

Video se připravuje ...

„Byla to pro nás všechny emotivně silná situace – na jedné straně silná obava o Eriku, na druhé snaha o zdárné dotočení epizody tak, aby diváci nepřišli zkrátka. V tuto chvíli za sebou máme karanténu a měli bychom točit dál. A skvělá zpráva je, že jsme všichni negativní,“ konstatovala Matásková. To znamená, že je už mimo nebezpečí i Bára Basiková (57).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.