Veronika Architeva o porodu: 15 hodin utrpení, a pak... CÍSAŘSKÝ ŘEZ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Veronika Architeva o porodu: 15 hodin utrpení, a pak... CÍSAŘSKÝ ŘEZ!

Veronika Arichteva se rozpovídala o porodu císařským řezem
Veronika Arichteva se rozpovídala o porodu císařským řezem (Instagram)

Novorozený syn Veroniky Arichtevy (34) a jejího muže, režiséra Bisera Arichteva (43), dal rodičům při svém příchodu na svět pořádně zabrat. Nejen, že si Luka Christo dával načas a herečka rodila několik dní po termínu, ale ještě přišel na svět neplánovaným císařským řezem!

Po vlnách gratulací, jež zaplnily hereččin Instagram, přišly na řadu i dotazy, proč teď všechny známé osobnosti musí rodit nepřirozenou cestou a proč se bojí bolesti. „Nerodila jsem plánovaným císařem, ale několik hodin jsem se snažila rodit přirozeně a docela nám to šlo, ale pak pan doktor společně s námi rozhodl o akutním císaři, a já jsem za to strašně ráda,“ zareagovala ihned prvorodička. A hned všem vysvětlila důvody, které vedly k tomuto rozhodnutí: „Můj syn má velkou hlavu a já jsem na tolik lásky nebyla připravená, zřejmě...“ Chlapeček po narození vážil 4,1 kg a měřil 51 cm. Manžel Biser byl samozřejmě u porodu a i když je to jeho druhý syn (má už osmiletého Teodisia), tak ani pro něho to nebylo lehké. „Intenzivní společná chvíle v tom našem životě,“ popsal Biser deníku Aha! své první pocity.

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video se připravuje ...

 

Proč právě Luka Christo?
Luka v překladu znamená osobu z italského historického území Lukánie. Druhé jméno Christo je latinského původu a značí následovníka Krista. „Jméno se nám líbilo a chtěli jsme, aby bylo původem z Balkánu,“ vysvětlil Aha! Biser Arichtev, jehož rodiče pocházejí z Bulharska.

Podívejte se na video, jak probíhá císařský řez: Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.