Dcera Šiškové už je zase sama: Proč to s ex Čaputové nedopadlo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Dcera Šiškové už je zase sama: Proč to s ex Čaputové nedopadlo?

Dorota Nvotová se s expartnerem Čaputové rozešla.
Dorota Nvotová se s expartnerem Čaputové rozešla. (Profimedia.cz, archiv Blesku)

Dorota Nvotová (37) a bývalý partner slovenské prezidentky Peter Konečný (41) se rozešli. Jejich vztah se podle webu Blesk.cz „provalil“ v polovině června. Na konci září už je s ním amen. Co se stalo?

Oba se bok po boku ve společnosti objevovali poměrně často a tvrdili, že je spojuje mnoho společných zájmů. Konečný pak s Nvotovou a jejím šestiletým synem Filipem dokonce sdílel domácnost. Idylka ale po třech měsících vzala za své. „S Petrem jsme se před měsícem rozešli,“ přiznala Nvotová slovenskému serveru cas.sk. „Řeknu vám k tomu jen to, že v tom nebyly žádné jiné ženy ani muži, jen jsme se více poznali a uvědomili si, že to nebude klapat,“ dodala zpěvačka.

Dcera Šiškové si vzala hvězdu z Hollywoodu! A skandál na Slovensku: Osahával Kramár maskérku?

Na romantické výroky proto Konečný už nenaváže. Přestože ještě nedávno o Dorotě řekl toto: „Dorotku jsem nalezl jako nejkrásnější truhlu na dně oceánu. Vůbec mě nepřekvapilo, že je uvnitř poklad. Nevrátím ho.“ Tenkrát měl zřejmě ještě růžové brýle na nose. No škoda!

Trailer k dokumentárnímu snímku Mečiar:Přečtěte si
-bello-
26. 9. 2020 • 00:54

Dorota je nevlastní ségra Jakuba Nvoty, který ze Slovenska zdrhnul do Prahy.Kdo viděl jeho pokusy o " novátorské divadlo " zvrací!
A tak , jak slyším Nvota, vidím rudě
A jak slyším puta čaputa a ti okolo ní, pak taky.
To je vůbec tam takové ....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.