Po rozvodu kvůli špekům okouzluje v bikinách

Už na svatbě se cítila krajně nepříjemně, když jí z korzetvých šatů všude vylézaly špeky, ale na opravdové dno klesla, když se s ní manžel o dva roky později kvůli její tloušťce rozvedl.
Tehdy si řekla dost a začala na sobě makat. Australanka Kirsten Aisbettová (30) zbrusu změnila celý svůj život, nasadila přísnou dietu a zamířila do posilovny. Za tři roky zhubla neuvěřitelných 42 kilogramů, vyhrála několik soutěží krásy v bikinách a dnes pracuje jako profesionální fitness trenérka a modelka.
„Když jsem začínala, měla jsem 95 kilogramů a zadýchala jsem se při kaž-dé činnosti. Jediné, na co jsem dokázala myslet, byly hamburgery a KFC. Ze dne na den jsem přešla na libové hovězí, rýži a zeleninu. Do fitka jsem chodila čtyřikrát týdně,“ vzpomíná dnes Kirsten, která ale za nejdůležitějí považuje, že se nyní cítí být maximálně zdravá a sebevědomá.