Marika Gombitová v slzách: Smrt milovaného člena rodiny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Marika Gombitová v slzách: Smrt milovaného člena rodiny

Zpěvačka oplakává pejska.
Zpěvačka oplakává pejska. (Patrik Ratajský, herminapress.cz)

Velmi smutné chvíle prožívá Marika Gombitová (63). Zemřel jí milovaný pejsek Lucky. Slovenská zpěvačka, jež je po autonehodě na D1 v roce 1980 upoutaná na invalidní vozík, nese jeho smrt velmi těžce.

Bezdětná Marika na své čtyřnohé mazlíčky nikdy nedala dopustit. Dala jim velmi neobvyklá jména – jeden bišonek se jmenuje Štístko, respektive anglicky Lucky, druhý zase Láska. Zvířátka byla jako její děti a všude je brala s sebou – na koncerty, akce... A tak není divu, že ji náhlý skon jednoho z nich těžce zasáhl.

Žbirka o Gombitové: Nikdy jsem nepřestal věřit, že se Marika vrátí!

Video se připravuje ...

„Přátelé moji milí, prožívám obrovský, nepopsatelný zármutek. Před pár dny mě navždy opustil můj milovaný pejsek Luckynko. Odešel do psího nebe, náhle v noci a doma kvůli selhání srdce. Děkuji, Lucky, za všechny ty krásné chvíle s tebou. A za lásku, kterou jsi mi vždy dával. Navždy budeš v mém srdci,“ vyznala se na sociální síti Gombitová, které naštěstí trochu sil dodává druhý pejsek Láska.

Marika Gombitová: Do »důchodu« se nechystám

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.