Náhlá smrt herce Čestmíra Řandy ml. (†60): Zabilo ho rodinné prokletí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Náhlá smrt herce Čestmíra Řandy ml. (†60): Zabilo ho rodinné prokletí?

Čestmír Řanda pravděpodobně zemřel jako jeho otec.
Čestmír Řanda pravděpodobně zemřel jako jeho otec. (profimedia.cz)

Herec Čestmír Řanda ml., bývalý manžel moderátorky Tiny Pletánkové (50) a Reginy Řandové (52), je podle informací Blesku po smrti. Příčina náhlého skonu prý přitom byla nejspíš stejná jako u jeho otce Čestmíra Řandy. 

Podle informací Blesku byl herec nalezen v bezvědomí ve svém bytě v Liberci právě v pondělí 11.5. Našla ho prý dcera jeho přítelkyně a rychle zavolala záchranku. Bohužel přes včasný zásah došlo na nejhorší.

Ačkoliv se Řandu zdravotníci snažili resuscitovat, nepodařilo se jim ho oživit. Údajně se jednalo o infarkt. Shodou okolností se jedná o stejný problém, který postihl i Čestmírova otce, známého filmového i divadelního herce.

Spekulovalo se zřejmě i o sebevraždě, ale to jeho známí vyvrací. „Nemám pocit, že by se Čenda zabil, nebo odešel dobrovolně. Nehraje mi to, nepil, nekouřil, nebyl to feťák a měli jsme stejné názory. Je to divné,“ napsala na facebooku například Anife Vyskočilová(46).

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.